Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha nincs csatlakoztatva a...

Ha nincs csatlakoztatva a laptopom a töltőhöz, az leáll ha megmozdítom a gépet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először bekapcsolni se lehetett ha nem volt töltőn, de aztán elvégeztem ezeket a lépéseket amiket egy hasonló kérdésnél találtam:

"Ha nem az akksi ment tönkre (ami csak úgy hirtelen nem megy tönkre, annak vannak jelei) akkor a következőt csináld:

- Laptop kikapcs, töltő ki, akksi ki, töltő vissza, bekapcs.

- Vezérlőpult -> Eszközkezelő -> Telepek (angol windows-on battery) -> ha lenyitod többek között van ott egy "AC-adapter" és egy "ACPI szabványnak...". Erre a kettőre jobbklikk eltávolítás.

- Laptop kikapcs, töltő ki, akksi vissza, töltő vissza, bekapcs.

- Bekapcsolásnál az a két illesztő amit kitöröltél automatikusan újratelepül és elkezd tölteni."


Azzal a változtatással,hogy az aksi nem kivehető így azt a lépést kihagytam és nem letöröltem hanem csak letiltottam az adaptert. Bekapcsoltam és jó is volt pár percig, de amint megmozdítottam a laptopot az leállt, mintha áramszünet lett volna. Párszor megpróbáltam újra, de ugyanez történt. Szerviz vagy valahogy meglehet oldani a problémát? 3 hónapos asus gépről van szó. Kérlek segítsetek.



2017. jan. 21. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább mechanikus hibának tűnik. Vedd ki az akksit, takarítsd le az érintkezőkről a koszt meg az oxidréteget (a laptopban is), meg amelyik rugózik, azt feszítsd meg kicsit.
2017. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,de az akksi nem kivehető én meg nem értek hozzá, szóval akkor kénytelen leszek szervizbe vinni?
2017. jan. 21. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs rá garancia?...
2017. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!