Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hdd beszereles utan nem...

Hdd beszereles utan nem mukodo pc?

Figyelt kérdés
masfel honapja epitgetem a pc-m es a mai nap eljutottam az utolso alkatresz megvetelehez ami egy western digital 1tb_os hdd. miutan ujra osszekotottem a gdpet a vinyo beszerelese utan bekapcsolt de kep nem volt. probaltam hdmi-vel, display porttal, egyikkel sem kaptam kepet. gondoltam nem eleg neki a 400as tap vissza kihuzom a hdd-t, ahogy eddig mukodott, de ugyanugy semmi.. nem volt tobb idom sajnos megoldani a problemat mert munkaba kellett indulnom, igy toletek kernek segitseget mi lehet a problema? a vga venti bekapcs utan 3 4 mp-cel leall. lehet amugy sem porog amig nem er el egy bizonyos homersekletet eddig nem figyeltem. leirom a konfigom hatha segit: asus h110m-k, i3 6100, 2x4 gb hyperx fury ddr 4 2133mhz, gtx 1060 3gb es egy 120as ssd aminek a markaja most nem ugrik be, esegy chieftec iarena 400w.

2017. jan. 21. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
valamit kihúztál közbe? SSD-t rakd át másik sata csatlakozóba
2017. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a ramokat ki kellett szednem, hogy be tudjam rakni a hdd-t, mivel mini gephazam van. rendben koszi, azon is agyaltam vissza ki-be rakom a ramokat. bar ketlen h mind2 rosszul csatlakozna. azt elfelejtettem irni, hogy a biost n sem tudom elohivni az alaplapi asus logo sem jelenik meg. koszi a valaszod.
2017. jan. 21. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonlóan jártam pár éve csak tápegységel. Nekem a memória mozdult el a slotban, nézd meg hogy minden jól van e csatlakoztatva.
2017. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínű a memória miatt lesz, és elég, ha csak az egyik rosszul (félig) csatlakozik, az már az egész gépre hatással van.
2017. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, koszi a segitseget.
2017. jan. 21. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!