Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hp miért nincs wifi?

Hp miért nincs wifi?

Figyelt kérdés
Üdv. Van egy hp elitebook 8560p laptopom win7 el. Lenne egy olyan problémám vele hogy nem rég el kezte azt csinálni hogy bekapcsolom wifi van felcsatlakozik de pár mp múlva szétkapcsol az egész semmi wifi jelet nem lát. Vezeték nélküli hálózati kapcsolat nincs kapcsolat ezt írja. Na mondom biztos driveral van valami leszedtem a hp hivatalos oldalrol felraktam ki be kapcs pár percig van utána megint semmi. Na akkor valami gubanc van a win7 el formáz újrarak driverek stb de ugyan úgy fent áll a probléma. Hálózati kapcsolatoknál letilt engedélyez semmi sőt néha kattan egyet a gép és kikapcsol magától. Nem tudom integrált e benne a wifi vagy lan kártya de szerintem annak lesz annyi. Am elvileg a gyári oldalon azt írják ez van benne intel centrion advanced n 6205. Formázás win újra rakás meg vagy 10 féle driverel próbáltam és semmi. A wifi nem lehet ludas mert akármilyen wifire lépek fel mindről ledob utána meg már nem lát egyet se hiába van 3 a közelbe. Kicsit hosszu lett bocsi. Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. jan. 22. 11:16
 1/1 anonim ***** válasza:

a kattanás az HDD lesz mivel az tud csak hangot kiadni.

a wifi meg lehet router probléma is azt is érdemes néha újra indítani

2017. jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!