Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A géphazam előlapi bemeneteit...

A géphazam előlapi bemeneteit telibevágtam fél liter narancsdzsúzzal. Valami ötlet hogyan tudnám kitisztítani?

Figyelt kérdés

Két jack (füles bemenet és mikrofon) és 4 USBről volna szó.

Próbáltam tisztitan ivattával, porszívóval. Jó ötlet volna hajszárítóval valamilyen formában kipárologtatni? Folyamat jelezget a gép, hogy valamit ki-be húztak-dugtak és már az agyamra megy. Valami ötlet esetleg?



2017. jan. 22. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én azonnal kihúznám a gépet a falból, de te tudod...
2017. jan. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amit és ahogyan leírtad, szerintem ne is nyúlj hozzá! Csak még nagyobb kárt okoznál.(hajszárító, persze. Forróra állítva és jó közelről. Mondjuk a vatta sem volt semmi ötlet)

Vidd el szervízbe egy általános takarításra! És mondd el, hogy az előlapon keresztül kapott egy adag cukros vizet.

Megcsinálják, ráadásul a géped is tiszta lesz.

És lehet hogy a végeredmény olcsóbb is lesz, mintha te vennél kontakt és levegő spray-t és elkezdenél amatőrködni vele.

De először is kérj meg valakit -aki látott már gépet belülről- hogy az alaplapról húzza le az összes előlapi csatlakozót...

2017. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
...mondjuk a főkapcsoló csatlakozóit nem keii lehúzni, ha az nem kontaktos...
2017. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az volt az első, hogy áramtalanítottam. Meg kihúztam az előlapi csatikat, csak gondoltam nem írom le, mert ez nyilvánvaló. De ez nem megoldás. Az a baj, hogy használnám ezért visszadugtam. Gondolom valahogy házilag is meg lehet oldani, nem?
2017. jan. 22. 13:59
 5/6 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy használnám ezért visszadugtam."

Csakhogy így meg kontaktos és idegesít. Így jobb?

Van otthon jó minőségű kontakt és sűrített levegő spray? Ha nincs, akkor egyszerűbb lehúzva hagyni és addig amíg megjavítod, a hátlapi csatlakozókat használni.

2017. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs. Akkor majd elviszem kipucoltatni. Köszi a segítséget
2017. jan. 22. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!