Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Notebook vásárlás előtt...

Notebook vásárlás előtt vagyok, ami munkára kéne, ez megfelellő lenne?

Figyelt kérdés

Nos, pontos típúst nem írok, mivel sokféle van, egyesével nem írom le mindegyiket :)


A notebook (mint már említettem) munkára kéne, a legfőbb dolog a renderelés lenne vele pl.: Sony Vegas-ba, Adobe Premiere-ben, Photshop-ban képszerkesztésre, illetve pár 3D program pl: Unity

az ÁR amit maximum rászánnék az olyan 130-140körül lenne

amit nézegettem azok egy i5-5200U/i5-6200U procival rendelkezik

illetve integrált videokártyával, a kártya annyira nem számít mert a programok processzor igényesek

a kérdés annyi lenne, hogy ezek a procik erre megfelelően lennének?

illetve a processzor, tegyük fel van egy 10 perces video, FHD-ban menyni idő alatt renderel? esetleg van valakinek tapasztalata ezzel kapcs?



2017. jan. 22. 13:38
 1/3 anonim válasza:

Üdv!

Mondtad hogy 130-140 ig szánnál rá

Olyan durva gépet lehet már annyi pénzből összepakolni hogy az nemkifejezés!

Sőt nem csak munkára lehet i5 ös gépet használni hanem nagyon keményen játékra is ,és nemcsak unity gagyibb féle játékokat ,hanem gondolok itt pl :watch dogs

de az is lényeg mennyi ramot teszel ramtól is függ nagyrészben hogy mennyi idő alatt renderel ,de elég hamar lefogja renderelni 10 percet ha a ram is sok

2017. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

öm igen ezzel tisztában va gy ok,csak nekem feltétlen laptop/notebook kellene a hordozhatósága miatt


van asztali is :) a lapos a fentebb említettek miatt kellene

2017. jan. 23. 12:29
 3/3 anonim válasza:

Az a lényeg hogy simán tudja majd kezelni a 150k-s laptop is azokat a programokat amiket használni fogsz majd,

i5 öset is veszel annyiért ,különféle méretben tipusban találhatsz a piacon ado ezt a linket ezen vannak jó féle laptopok

[link]

2017. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!