Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen új videókártyát ajánlan...

Milyen új videókártyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Jelenlegi gépemben egy nVidia GTX 750 van. Van egy másik gépem is, komoly felújítás megy végbe rajta, alaplap, proci, VGA csere... Eddigi VGA abban a másik gépben egy nVidia GT 430 volt, és ezt a GTX 750-et szeretném beletenni. Visszatérve az eredeti gépre, nem lesz így kártyája. Úgy döntöttem oda vennék valami GTX 750-től jobbat.


A keret: 45-50000 Ft

Nem zárkózom el se az nVidiától, se az AMD-től.

Fogyasztás: lehetőleg 150 W alatt, de ha muszáj több kakaó neki, akkor egye fene...


Néztem először egy GTX 750 TI OC kiadást, de lehet, hogy ennél már jobban megérné, ha még egy picit rászánnék pl: a következő szériára, ami már jelentősebb teljesítménybeli különbséget mutatna.


Milyen VGA-t ajánlotok?


Válaszotokat előre is köszönöm!


2017. jan. 23. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nemtom, milyen logika alapján szeretenéd egy 750 Ti-vel helyettesíteni a 750-edet (pénzkidobás), de ha nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon most akarsz videokártyát venni, akkor:


[link]


Ha tudsz még vagy ~20 ezret szerezni, akkor GTX 1060-at, vagy RX 480-at vegyél... ár/értékbe sokkal jobban megéri szerintem mint a 1050Ti, de ahogy akarod....

2017. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
A GTX1050 és az rx460 rengeteg helyen hoz szinte ugyan olyan teljesímtényt, hol az rx460, hol a gtx1050 a jobb, mondjuk az 1050 egy tizessel feljebb indúl, ezért nem jó választás, viszont szerintem 52 ezerért egy 1050Ti még meg is érheti.
2017. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!