Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A processzor a probléma?

Etnevel009 kérdése:

A processzor a probléma?

Figyelt kérdés
Nemrég szereztem egy 6gb-s gtx 1060-at.Még a régi Intel core 2 duom van (nem tudom pontosan a fajtáját)de a videókártyával együtt vettem egy full hd samsung monitort(holnapra pontosabban le tudom írni).Játék közben (Counter Strike:Global Offensive)olyan új problémák vannak,amik tönkreteszik a játékot.AZ fps-em 20-50 között mozog,akár fullosak a beállítások,akár az összes low-on van.Ha célzok egy fegyerrel (awp)akkor a ping-em felmegy 1000 fölés és elmegy a netem.Ha meghalok a játékban ugyan ez van,de ilyenkor elég ha újracsatlakozok a szerverhez.Átlagban 20-50 között mozog a pingem,de eddig ilyen problémáim nem voltak.Mi lehet a baj?

2017. jan. 23. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
egy ilyen kártyához már illene egy i5-ös proci legalább 8gb rammal.. gondolom a táp sem igazán minőségi
2017. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezekre kuporgatom éppen a pénzt :D.A tápom az jó,600 wattos.Ha holnapig vársz,akkor le is tudom írni,hogy pontosan milyen,mivel éppen nem vagyok otthon.
2017. jan. 23. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:

"A tápom az jó,600 wattos." Ebből csak az következik, hogy valószínűleg nem jó.


"AZ fps-em 20-50 között mozog,akár fullosak a beállítások,akár az összes low-on van."


Nyilván mivel a processzor videokártyától és grafikai beállításoktól függetlenül kevés, ezért tökmindegy mire állítod.


"a ping-em felmegy 1000 fölés és elmegy a netem."


Akkor a netkapcsolatoddal vagy a hálózati vezérlővel is baj van.

2017. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cpu limited van.
2017. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A netkapcsolatra nem gyanakszok,mert tökéletesen működött eddig is,és most is,ezen kívül.És kétlem hogy az internetnek az lenne a problémája,hogy a játékban meghalok,vqgy awp-vel célzok,de szerintem kicsit rosszul fogalmaztam,nem megy el teljesen a net,csak a szerverrel szakad meg a kapcsolat.Fél óra múlva indulok haza,szóval 5-környékén le tudom írni pontosan a monitor és a táp fajtáját.
2017. jan. 24. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!