Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hdd-t érdemes manapság...

Milyen hdd-t érdemes manapság venni?

Figyelt kérdés
Számítógép építésbe kezdenék,de nem tudom,hogy melyik márka a jó most a piacon.A WD-ban csalódtam,pont 2 évet bírt az előző wd blue.Toshibán gondolkozom erősen,de nem tudom milyenek.Olyan kellene,ami bírja a torrentezést töménytelen mennyiségben,valamint sokat játszok is.Az ssd nem érdekel.

2017. jan. 30. 16:37
 1/3 Barna96 válasza:

Ezen az oldalon elég friss infokhoz juthatsz :) Csak lapozz a végére, mert 2007 óta folyamatosan frissül...

[link]


(SSD-vel nagyon komolyan leredukálhatod a bootolási időt. én mindenképpen ajánlom, hogy pakold a rendszert egy 120gigás ssd-re, sőt akár a játékokat is meg a rendszeresen használt programokat, torrent pedig menjen a hdd-ről, azaz igen, vegyél a gépbe ssd-t és hdd-t is)

2017. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát sajnos a masszív torrentezés tonvágja a merevlemezt előbb-utóbb, szóval lehet jobban jársz, ha nem a legdrágábbat veszed.
2017. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Googleban hdd reliablity majd enter, van fenn sok statisztika.

De a torrent megoli, ha tetszik ha nem par evet ha kibir akkor ok.

2017. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!