Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség a Core 2 Duo,...

Mi a különbség a Core 2 Duo, a Dual Core és a Centrino Duo között?

Figyelt kérdés
Laptopot szeretnék venni és nem tudom mi a különbség ezen Intel processzorok között. Árban a Centrino Duo a legkedvezőbb, de semmi egyebet nem tudok. Kérlek ne linkeljetek oldalakat, mert utánaolvastam csak nem értek hozzá, így nem is értettem a cikkeket. Van-e különbség a teljesítményük, megbízhatóságuk között? És mit jelent az E és a T betű a processzorok nevében?
2010. máj. 12. 12:02
 1/2 anonim válasza:
teljesítményben így gyengülnek, tehát a core 2 duo a legerősebb, a centrino duo a leggyengébb. Nem akarnék technikai magyarázkodásba menni, hogy miért és hogy, a lényeg hogy mindegyik kétmagos. A kérdés inkább az, hogy mire szeretnéd használni a laptopot, ha csak szövegszerkesztés és internet akkor a centrino is elég, ha többet is akkor core 2 duo. A dual core-t nem javaslom.
2010. máj. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mind ugyanannyira megbízható, nem a proci szokott megfeküdni. A +20at megéri szerintem simán.
2010. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!