Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pc gamer gépet raknák össze...

Pc gamer gépet raknák össze következőkből állna . Véleményeteket kérném ki?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



#gzjg
2017. ápr. 12. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon nem jó.

Szerintem 2. genre nem érdemes már építeni. Talán még 4-re igen, de 2-re felesleges.

A videókátya is rossz. Ehhez hasonló kártya van, ami olcsóbb is, a GTX 1050 Ti, viszont ennyiből már inkább rx470 vagy rx480.

Procinak szerintem ennyiből kijön i5-7400.

2017. ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2. genes procit nem éri meg venni, nem találni hozzá lapot, arról nem is szólva hogy egy használt haswell i7 is tud kb annyit és egy árban vannak.


hyper táp kuka, meg hova kell neked 700w? Mi fog annyit fogyasztani? rákötöd a mobil fűtőtestet is? A kinézett gépelemek nem esznek többet 300 wattnál, felesleges ide a 700. Ilyen nagy táp akkor kéne, ha minimum 2 nagy fogyasztású videokártya lenne a gépben (pl 2 gtx 1080/980), de akkor a táp ára is 40 ezerről indul.


vga elég gyenge, gtx 1050ti leveri már, de ilyen árban meg rx 480 4gb-ot dobnak utánad ami végképp többet tud.


Ha tényleg normális gépet akarsz építeni, akkor újonnan skylake, kaby lake, használtan még Haswell (4. generáció) félkonfig se rossz (nekem haswell van több mint 2 éve és minden maxon fut fix 60 fps-sel, igaz gtx 1080-at vágtam be mellé).


Szerintem i5 4460, b85 lap teljesen jó lenne neked.

2017. ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyiért kapsz Ryzen 5 1600-at, ami azt az i7-et úgy elkeni, hogy hónapokig kuksol szegény a sarokban pityeregve.
2017. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!