Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy 16GB-os pendrivém....

Van egy 16GB-os pendrivém. Egyik napról a másikra úgy döntött hogy nem működik többet. Ha bedugom látja a gép (felismeri stb) de amikor meg akarom nyitni vagy formázni akkor közli velem hogy tegyek be egy lemezt! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám megoldani?
2010. máj. 13. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen gépen nem működik, vagy csak a Tieden?
2010. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki kellene próbálni linux alatt megformázni, az megcsinálja, nem nyafog annyit, mint a windóz. Én is így formáztam le egyszer egy állítólag teljesen rossz merevlemezt, a linux csak kiírta, hogy baj van, de beolvasta és meg lehetett formázni.
2010. máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így is ejted amikor beszélsz róla, hogy pendrivém? Ez a szó hogyan jött össze? Fonetikusan pendrájv, sőt már honosítva is ez. Ugye így pendrájvom. Ha pedig az idegen kifejezéshez ragaszkodsz akkor a ragozást nem árt nem idióták módjára írni. Pendrive-om. Így kell ezt. Megjegyeztük?
2010. máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a pendrive-val van a gond. Nekem csinált ilyet a win, egy op rendszer update után nem ismerte fel a pendriveomat. Következő frissítés után működött.
2010. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Más gépen sem megy...

Olyan mint ha nem lenne rajta partíció! A lemezkezelő legalábbis nem lát rajta...

2010. máj. 13. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!