Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem működik a számítógépben a...

Nem működik a számítógépben a hang? (bonyolult)

Figyelt kérdés

Röviden:


A hangszórókat eladtam,és amíg nem veszek újat, szeretném hogy a monitoron keresztül működjön.Szóval eladtam a hangszórókat,és a gépet át helyeztem egy masik szobába.

Fogtam egy ilyen kábelt(nemtudomanevét) [link]

és az egyik végét a gépbe(zöld) másikat pedig a monitorba. De nem műküdik! Az ezközkezelőben azt írja hogy az illesztőprogramok frissek,és fel van teleítve a hangkártya. De a tálcát piros X van a hangerőszabályozónal,és azt írja hogy: nincs kimeneti ezköz telepítve.Gondoltam hogy a monitorban nem jó a hang ezért összekapcsoltam a telefonommal, és működik a hangot leadja!Próbáltam fülhallgatóval de semmi. Tegnap újrainstaláltam de nem segített.

Hangkártya csere is volt. Olyan mintha valami zárlat lenne :DD


Kép: [link]



2017. máj. 23. 09:45
 1/7 A kérdező kommentje:

Töröltem az illesztőprogramot,és kérte hogy indítsam újra a gépet. bekapcsolás után ez történt: [link]



Megnéztem AIDÁN hogy pontosan milyen hangkártya van és letöltöttem:


[link]


[link]


[link]



De semmi változás!

2017. máj. 23. 10:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs hangszóró a monitorodban.
2017. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
HDMI hangkimenet kéne legyen, biosban engedélyezni kell lehet. De akkor is lehet hogy csak füleskimenet van, nem írsz típust.
2017. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első: Írtam,hogy teszteltem a monitor. Elmagyarázom a kedvedért. A kábel egyik végét a telefonba,a másikat pedig a monitorba. Teszel a telefonodban zenét és a monitorban szól. Szóval a monitorban van hangfal és működik. De lehet hogy csak hülyeséget akartál írni..de nem volt vicces.


Második: Alaplap neve Gigabyte GA-X38-DS4

leszedtem a drivert is. : [link]

de semmi.

2017. máj. 23. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a hiba a hangfrekvencia problémája, a különböző eszközöknek más a frekvenciája és nem működik jól a hang, vagy egyáltalán nincs.

Ezért le kell tölteni ilyen hangdekódoló programot, ami szintbe hozza, beállítva megfelelő hangfrekvenciával ismét lesz hang.

Ha találok ilyen progit, belinkelem.

2017. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez ilyen program, [link] Ahol hangfrekvenccia tartományok vannak, ott kell kiválasztani a megfelelőt.
2017. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez gigabytehoz való épp:

[link]

2017. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!