Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Linkelnétek nekem használt...

Linkelnétek nekem használt laptopokat 50-ezerig, amik ár érték arányban jók?

Figyelt kérdés
2017. júl. 6. 05:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

van egy ismerősömnek egy laptopja, és odáig van tőle hogy milyen jó kis gép, de az én szememben egy forintot sem ér. Szóval ami neked jót jelenet, az nem mindenkinek jó. Ráadásul azt sem írtad, hogy mire szeretnéd használni.

Az ebben az árfekvésben lévő laptopok tulajdonképpen csak tabletek, billentyűkkel ellátva. Böngészni úgy ahogy lehet rajta, de azon túl haszontalan bármire is.

Persze használtan lehet kapni ennyiért egy kicsit jobb lapost is már, de arról meg nem lehet tudni, hogy mennyit használták előtte. Nem javaslom.

2017. júl. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2017. júl. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Google a barátod! Miért linkeljenek neked mások... ők is ugyan így kikeresik pont úgy ahogyan te is tehetnéd ;)
2017. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!