Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel az...

Miért nem ismeri fel az mp4-et a gép?

Figyelt kérdés
Concorde x-980-as, hiába csatlakoztatom, a gép nem ismeri fel, még ha direkt keresem sem. Visz a lejátszó érzékeli, h csatlakoztatva van. Volt hozzá driver CD, azon volt vmi firmware, amivel semmit nem tudtam kezdeni, mert a firmwaret telepítő progi (ami szintén a cd-n volt) errort ír ki rá :\\ Meg nemtom egyáltalán mieza firmware..
2008. okt. 17. 18:21
 1/2 anonim válasza:

a gépet nem ismerem.. de lehet.. hogy rossz az adat kábel..esetleg.. speckó driver kell hozzá.. bár tudja fene :)

amúgy a firmware az a gépen lévő oprendszer mellyel él.. és az a firmware telepítő progi feltételezem a frissebb verziójú fellövésére van.. de sajnos nem nagyon lehet fel lelni újabb firmware-eket.. bár ez lehet változó.. szóval a progi az azért írhatott ki rá errort.. mer ami rajt van a cd-n az nem újabb meg.. elvileg szerintem ki kell választani egy külön opciót (az mp4-en) hogy tudjál firware-t telepíteni.. de ha simán nem fogja fel az usb.. akkor hiába sztem

2008. okt. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom feltelepiteni az mp4-et.Nem is magyar.Tudnátok segiteni?
2009. dec. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!