Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SSD beépítő keretet szeretnék...

SSD beépítő keretet szeretnék rendelni, mi a különbség a?

Figyelt kérdés
Sziasztik, mint ahogy a "címből" is olvastátok, ssd beépítő keretet szeretnék venni. Tudnátok ajánlani valamit? előre is köszönöm! Mi a különbség a 2.5" -> 3.5" és a 3.5" -> 2.5" között ?

#ssd beépítő keret
2017. aug. 2. 14:02
 1/5 Dongaben ***** válasza:

Azt kellene tudni, mihez kell. Laptop, vagy asztali PC. Milyen méretű az SSD? 2,5, vagy 3,5"?

A kereteknél a megadott adatok azt jelentik, hogy milyen méretről, alakít át, milyen más méretre. Asztali PC-be 2,5"-hoz, akár házilag is könnyű készíteni...

2017. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Méretbeli különbségek vannak. Elterjedtebb a 2.5". Amihez mind2 szám oda van írva abba mind2 méret bele megy. Nekem is 2.5" SSD-m van és a gépházamban az SSD feliratú részre simán fel tudtam csavarozni. Keress valami hasonlót a gépeden, ha van akkor nem kell keret.
2017. aug. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Amint a számok is mutatják :


2.5 colosról 3.5 colosra, illetve a másik esetben

3.5 colosról 2.5 colosra "alakitja" át a "keret" méretet


Annak függvényében milyen helyre szeretnéd berakni és mekkora az SSD (bár ez nagy valószinűség szerint 2.5 colos), akkor ha van 2.5 colos rögzitő hely, akkor nem kell semmi keret, egyébb esetben szerintem 2.5"->3.5" rögzitő keret az ami kell neked.


Sok sikert.

üdv.

2017. aug. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Asztali gépbe kell, alapból a gépbe nincs keret. 2.5" ssd -t szeretnék belerakni, szóval akkor 2.5" -> 3.5" kell ?
2017. aug. 2. 20:25
 5/5 Dongaben ***** válasza:
Igen. Szerintem, mindkét jelölés ugyanazt jelenti. :) Érdemes elolvasni a hozzászólásokat a vásárlóktól. Valami normális minőségű, vastagságú anyagból készültet válassz!
2017. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!