Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új atx házat szeretnék max...

Új atx házat szeretnék max 25000 ft-ért.40 cm kártyahellyel. Melyik lenne a jó választás? Az se baj ha ventillátor is van benne xd. Légyszives ajánljatok pár darabot.

Figyelt kérdés
2017. nov. 28. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
A ventilátorok (igen, egy l) száma mindegy mivel a legtöbben van nekik hely, csak külön meg kell venni. Nézd meg ipon, pcx, compker és egyéb oldalakon milyenek vannak, ennyiért nem szoktak gagyikat árulni, viszont nem tudjuk neked milyen tetszik.
2017. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,de a külső nem annyira fontos,inkább az anyagfelhasználás és ár érték arány miatt kérdeztem,mert nincs tapasztalatom
2017. nov. 28. 13:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Legtöbbje fém és müanyag.

van amelyiken van usb,vagy venti vezérlő,hány hely kell neked...?

Menj fel egy oldalra és válogass.Nem kell hozzá szakértelem.

Legyen atx-es, és 400mm legyen a kártyahely,a többi mex extra amit tud.

Válogass.

2017. nov. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Pl: zalman z11 hf1, zalman z9,kolink punischer....hányat soroljunk fel?

Nézz körbe.

2017. nov. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szántóvető ***** válasza:
ami olcsó és 40cm-es kari beépíthető az a kolink vault.de túrd fel a netet,ne gürizzen már helyetted más.
2017. nov. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szántóvető ***** válasza:

így próbáljon segíteni az ember.

[link]

2017. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok értelmes segitséget.A képek alapján nem tudom eldönteni,hogy milyen a minősége,milyen a ventillátor.Ezért bátorkodtam segítséget kérni.De látom felesleges volt.Inkàbb ne irtatok volna semmit.Azt hittem ilyenekre van ez az oldal.
2017. nov. 28. 21:01
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem is írt egy hasonlót :D

erre van esze de egy házat keresni nincs...

2017. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!