Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új hardver ) fejhallgató)...

Új hardver ) fejhallgató) vásárlása után nem működnek a hangok. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
A jobb alsó sarokban a hang jel mellett ott van egy piros X, és ha rákattintok egyből a hibakeresőbe visz, ahol azt irja hogy "A hangszolgáltatás nem reagál", illetve ha csak simán a jel felé viszem az egeret azt irja "nincs csatlakoztatva hangeszköz". Próbáltam más fejhallgatót, illetve hangfalat is bedugni a gépnek több csatlakozójába is de semmi sem működik. Mi lehet a probléma? Az uj fejhallgató egy Razer Kraken Pro V2.
2018. febr. 3. 18:11
 1/3 anonim válasza:
Sok minden szóba jöhet. Próbáld meg egy HDMI kábellel monitorra kötni majd ha van a monitor jack bemenetébe bedugni a fülest. Azután vezerlőpult->hang és itt válaszd ki a monitort
2018. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, köszönöm a tippet, de sajnos nem sikerült. Ha belemegyek a lejátszó eszközökbe ott csak régi, leválasztott eszközöket jelez az újat nem, a felvevőknél pedig semmit. Nem értem mi lehet a baj mert kihuztam a régi fülesemet, kikapcsoltam a gépet, visszajöttem az új fülessel és mikor bekapcsoltam a gépet azóta ez a hiba fogad :(
2018. febr. 3. 19:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Srácok nagyon kétségbe vagyok esve, nemtudom mitévő legyek. Próbáltam lefrissiteni a drivereket, letörölni aztán újra felrakni őket, próbáltam az alaplapi hangkártyába bedugni ott se működött, a hangkártyát próbáltam másik gépbe ott jól működött, egyszerűen nem tudom mit csináljak! Próbáltam egy USB-s hangfalat is, de azzal is ugyan ezt irta. Ha valaki tudna segiteni azt nagyon megköszönném!
2018. febr. 3. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!