Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HD 7870 megfelelő ár miatt...

HD 7870 megfelelő ár miatt segítséget kérnék. Help?

Figyelt kérdés
Üdvözletem. Segítséget szeretnék kérni videó kártya téren. Még egy fél - háromnegyed éve vettem meg a legutóbbi gépem. Van benne 2x HD 7870 (azaz 7800-as széria) 2GB 256bit-es verzió. Csakhogy crossfire-ben van, elvileg jobban kéne futtatnia a játékokat, viszont a játékok amikkel játszok, nem támogatja a crossfire-t. Ezért el szeretném adni "majd" a kettő videó kártyát használtan, és venni helyettük egy darabot, ami ugyanazt a teljesítményt nyújtaná, mint amit a kettőnek "kéne". Viszont nem tudom mennyiért érné meg eladni, hogy meg is vegyék, és én is jól járjak. Ha tudtok segíteni, megköszönöm. További szép napot!
2018. febr. 14. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

20-24 ezerbe mennek kb, valamelyest típusfüggő.

Ha jó hűtésű verziók akkor 24k/db árral bepróbálkoznék a helyedben, egyben pedig 45k-be vihető lenne.

2018. febr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Némi szerencsével 50 ezerért el lehet passzolni őket, csakhogy úgy áll most a VGA piac, hogy sokkal erősebbet nem fogsz kapni ennyiért, max. valami R9 380-at.
2018. febr. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24 ezerért darabját el tudod adni. Persze attól is függ, hogy milyen gyártmány. Én Sapphire kártyát vettem (igaz ez gyakorlatilag zsír új volt) 22 ezerért. Szerintem ennyi pénzt megér egy ilyen kártya. Halk, hűvös és még a teljesítménye is teljesen megfelelő. GTX 1050 szintjén van és sokkal olcsóbb. Hirdesd meg 44-ért a kettőt vagy 24-ért darabját.
2018. febr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddig leírtakat! Bepróbálkozok majd darabját eladni 24-ért, együtt pedig 40-45k között eladni. További szép napot.
2018. febr. 15. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!