Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptopot válasszam a...

Melyik laptopot válasszam a kettő közül?

Figyelt kérdés

[link] és [link]


Melyiket éri meg jobban megvenni? Az Asus 20 ezerrel drágább, cserébe könnyebb és eddig is Asusom volt, szerettem is, de már eljárt felette az idő. Az Acerrel nincs tapasztalatom, viszont az ára meggyőző, és a két laptop paramétereket tekintve nagyjából egyezik. Szerintetek?



2018. jún. 15. 15:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Lefelejtettem, hogy hetente többször kell utaznom vele, ezért strapabírónak kell lennie, és hogy a lehető leghosszabb távra tervezek vele, ezért nem árt ha lehet később fejleszteni rajta. (programozás, videóvágás, ilyesmikre használom +mint bármely átlagember)
2018. jún. 15. 16:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Az asusban jobb a proci
2018. jún. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is keress egy olyan boltot, ahol magyar garanciával árulnak gépeket, mert később oltári nagy szopásokba lehet belefutni.

Másodszor pedig játékra olyan gépet keress, aminek megfelelő a hűtése, mert kellemetlen dolog amikor 10 perc játék után felére esik az fps a túlmelegedés miatt. GTX1050 mellé teljesen felesleges az I7-es CPU, pont ugyanannyi FPS-t ad, mint egy I5-ös, cserébe az kevésbé fűt.

[link]

2018. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne vegyél a digiprime-től, kivéve ha átvételkor alaposan megnézed, hogy nincs-e ráírva, hogy "upgraded by Digiprime", ugyanis legtobbszor gyengébb gépeket tuningolnak fel, es ezt a honlapon nem tuntetik fel. Ez lehet, hogy vkinek nem jelent problémát, de ha nem sokkal dragabb mashol, ahol gyári konfig.gal adják, akkor inkább máshol vedd.
2018. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül a digiprime-tól vettem az i5-ös Acert. Rajta van hogy "upgraded by digiprime.hu", mivel az SSD-t ők szerelik bele, és arra külön 2 év gari is van. Mivel idővel szeretném bőviteni, teljesen mindegy nekem hogy gyári-e, viszont ők adták a legolcsóbban az ismertebb eladók közül.
2018. jún. 30. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!