Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rampage vagy Cool Master full...

Rampage vagy Cool Master full RGB billentyűzet?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik jobb és miért?


RAMPAGE HYDRA R7 RGB: [link]


COOLER MASTER CK-550-GKGM1-HU RGB BROWN SWITCH: [link]


Egeret meg ezt néztem ki: [link]



2018. dec. 8. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a Rampage márka elég noname-nek tűnik, egy gyártói honlapot sem lehet találni, csak román meg lengyel oldalakat, esetleg boltokat, amik árulják. Nem vennék ennyiért noname billentyűzetet (mondjuk, kevesebbért sem).


A CM nem rossz, bár így 30 ezerhez közelítve lehet, inkább keresnék egy Corsairt. Amúgy biztos, hogy neked a Brown kapcsolók a megfelelők? Én Brown switcheset vettem, de tudtam előtte, hogy milyen, viszont pl. elég hangos, ami sokakat zavarhat (én a hangját is szeretem, de az én vagyok).

2018. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Végül is nem zavarna a kattogás... A mostani billentyűzetemet is ha leütöm, akkor elég hangos. Mindenképp full RGB-set szeretnék, az nagyon tetszik most, főleg sötétben.


Amúgy melyik a leghalkabb?

2018. dec. 8. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!