Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tabletet szeretnék vásárolni,...

Tabletet szeretnék vásárolni, de nem tudom hogy milyet vegyek!?

Figyelt kérdés

Kinéztem egyet ami támogatja a Windows operációs rendszert és viszonylag 'nagy' a felülete.Szerintetek ez jó fajta?

Adatai:


Trust Slimline Widescreen Tablet


Nagy, jó minőségű széles képernyős (25 x 15 cm) tábla képszerkesztéshez és más grafikus alkalmazásokhoz. Ergonómikus vezeték nélküli 2 gombos toll 1024 fokozatú nyomásérzékeléssel. 21 extra közvetlenül elérhető programozható nyomógomb. Támogatja a Windows operációs rendszereket.


így néz ki: [link]


16.500 ft


Szerintetek érdemes lenne megvenni?

Előre is köszönöm!


2010. jún. 27. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazabol, attol fugg, mire akarod hasznalni, es ez neked mennyire "olcso" kategoria.

Kimondottan rajzolasra inkabb egy wacom bamboo-t tanacsolnak, ugy emlekszek, annak mar elem nelkuli az tolla, sokkal konnyebb, mint a trust toll. De ez mar elegge regi tapasztalat - nekem egy regebbi a6-os trustom van, nagyon jo, csak kicsit "farnehez" a toll - rotlling utan zavaro.

2010. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

nekem van egy olcsóbb (20e) trust tabletem, én nagyon szeretem!

tényleg attól függ, mire akarod használni.

Ez az olcsó nagyon jó, hobbi rajzolásra használom, erre kiváló.

DE azt el kell mondjam róla, hogy ha leteszem egy helybe a tollat, akkor attól azt az enyém mozgásnak érzékeli, kb. 1-2 mm-t ugrál a képernyőn. Gyakorlatilag ez (legalábbis nekem) ritkán jelent gondot, de néha zavaró lehet.

Ezen kívül a toll időnként egyszerűen nem jól működik nekem, ilyenkor kihúzom és újra bedugom, meg ilyesmi trükköket alkalmazok, ettől mindig megjavult, már 1 éve csinálom. :) Néha cserélünk a barátnőmmel tollat, mert neki is van.

Még annyi, hogy a VISTA és bonyolultabb windows-ok mindenáron a saját vezérlőjüket akarják hozzá használni, amin kevesebb a beállítás, ezért XP-m van. De lehet, hoyg csak túl régi a modellem. :) Nézd meg előre a honlapjukon, van-e újabbhoz driver, ha szükséges.


Összességében én meg vagyok vele elégedve, nagyon örülök neki, hogy van és jól elvagyok vele, jól ki tudom használni az én céljaimra.

2010. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ja, és már kb 3 éve vettük :)
2010. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. jún. 30. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!