Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mennyiből lehet...

Szerintetek mennyiből lehet kihozni egy konzolt (Xbox vagy PS) és egy LCD TV-t együtt?

Figyelt kérdés

Jövő év közepe felé szeretném megvásárolni a fent említett dolgokat.Szerintetek akkorra melyiket éri majd megvenni?(xbox vagy ps).TV-ből pedig valamilyen középkategóriásat szeretnék majd.


Köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 10. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokan azt mondják, a PS3 tovább ki fog tartani, mint konkurensei (lásd ps2 vs xbox és gamecube). Az xbox pedig kezdetben sok kritikát kapott, hogy karcolják a lemezeket, 3 ledes hibája lesz. Ezek manapság nagyon ritkák, így az, hogy mit veszel, csak azon múlik, hogy neked melyik konzol exklúzívjai tetszenek, illetve, hogy hiszel-e abban, hogy a PS3 tovább kitart-e. Én személyszerint az xboxot választanám, mégpedig azért, mert olcsóbb (bár az online fizetős, de nem drága), és jobban tetszenek az exklúzív címek.

[link]

Ezen az oldalon nézhetsz körül.

TVkhez sajnos nem értek semmit, majd másvalaki remélem segít :D

2010. júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ősztől ingyenes lesz a multi a boxon is.

Amúgymeg:

PS3:

Drágbb mint a box.

Nincs hozzá törés --> csak eredetni játékot tudsz venni hozzá

Ingyen van a multiplayer

Xbox:

Olcsóbb

Van hozzá törés-->sok játékot le tudsz tölteni a netről

Ősztől ingyenes lesz a multiplayer.

2010. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Xbox 360 a nyerő. Már most egy Arcade-t lehet venni legolcsóbban 46ezerért, egy Elite-t meg 60ezerért.

És szerintem ehhez már egy minimum 80 centis tv kell, de minél nagyobb annál jobb. És persze xbox-hoz már leginkább csak full hd tv-t éri meg venni, ami 90-100ezernél kezdődik.


Szerintem most 140-160ezerből jönnél ki, de 1 év múlva az én véleményem szerint ez egy 20-30ezerrel lejjebb megy, de ezt így nem lehet megjósolni.



Én személy szerint egy jó kis gépet vennék, a számítógépes hardvereknek gyorsabban csökkenek az árai.

De ez az én problémám, ez nem a témához kapcsolódik.



És azt, hogy miért xboxot érdemes venni, a 2. válaszoló tökéletesen elmagyarázta.

2010. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem xboxot fogok venni valamiért jobban bejön( lehet majd a kinect-et is kipróbálom), főleg ha a multi is ingyenes lesz.A játékokat eredetin venném meg(legalább is legtöbbször), mivel most pc-m van és a gépújításra szánt pénzből vennék mindig játékot.


Köszönöm a válaszaitokat!:)

2010. júl. 10. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:

én ps3 at vennék. ott az elit 60ért én a ps3 at 65 ért vettem 250 gb os vinyóval újonnan.

ps3:

több exkluziv jön rá mellesleg igényesebbek is

blu ray meghajtó

3d támogatás

böngésző

bármilyen bluetooth headsetet tudsz használni nem vagy ráutalva a gyárira

joyban beépített akksi(lehet cserélni ettől függetlenül) egy töltéssel rengeteget lehet játszani.

wifi

ingyen multi

beépített táp


xbox

relatív hangos a ps3 hoz képest

külső táp ami akkora mint egy tégla

csak dvd lejátszó van benne

fizetős net nem sok érte de ez pofátlanság


mindkettő megfordult nállam több kevesebb időre(az xbox a kevesebb). nem voltam vele megelégedve. egyetlen érvem szólna a box mellett a warez de ha úgyis megveszed akkor inkább a ps ugyanannyiba kerül. a kinectről annyi hogy jó buli kb 30 percig. anno ps2 őn volt eyetoyom elugráltam előtte de fárasztő. tudom ez egy új módszer, hajrá ugráljatok a tv előtt. nagyon nevettséges keressetek rá youtubeon:D

2010. júl. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!