Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy weboldal ahol regisztr...

Van egy weboldal ahol regisztráltam, és most elkezdtem böngészgetni rajta (kijelentkezve) és azt tapasztaltam hogy a felhasználók e-mailcíme ország-világ elé tárva. Próbáltam megszüntetni a reget, nincs ilyen lehetőség! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 8. 15:08
 1/6 belapus ***** válasza:

Mit lehet tenni?

Regisztráció előtt tájékozódni.

Van valami elérhetőségük ?

Ott kellene jelezni az igényedet a regisztrációd és a megadott adataid törlésére.

2019. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez egy műszaki kérdezős oldal,és elég nehéz körülírni egy problémakört,ja meg előtte adatvédelemről tájékozódni.De hogy 2019-ben nem lehet egykattintással regisztrációt törölni szép.
2019. nov. 8. 15:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Valahonnan a spam-szervereknek is be kell szerezni az új email címeket.. :DD
2019. nov. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Facebookon is nyilvános mindenki email címe, az nem gond?


Egyébként regés ELŐTT utána járni a dolgoknak

2019. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
"Facebookon is nyilvános mindenki email címe, az nem gond?"Ez nekem új.Oda van írva az adatlapjára? Csak én nem találom?
2019. nov. 8. 20:15
 6/6 anonim ***** válasza:
facebookon nem nyilvanos senki email cime aki ezt direkt nem allitotta be. a facebook ad neked egy facebookos email cimet amivel a messengeren rad tudnak irni de ennyi. meg ha beallitod akkor nyilvanos
2019. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!