Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook profilkép választás?

Facebook profilkép választás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy ideje mindig ugyanaz szokott lenni a profilképem, van hogy negyedévente nem cserélem le és már kezd unalmas lenni nekem. Arra gondoltam, hogy mi lenne ha önarckép helyett mondjuk valami szép kis virágot raknék ki amit én fotóztam, vagy valami mást. Szoktam látni profilképeken, hogy nem mindenkinek van saját fotója hanem pl. virág vagy akármi más. Nektek mi most a profilképetek? Van akinek más van ott? kíváncsi vagyok :D.

22L.

Amúgy nem sok ismerősöm van szóval, nem sokan néznék :D.

Mostanában sok ismeretlen srác jelölget be engem, mikor régen egyáltalán, most miért lehet ez? Egyáltalán nem akarok idegenekkel ismerkedni..:(



2019. dec. 8. 18:36
 1/7 anonim válasza:

Nekem onarckepem van de mar lassan 3 eve ugyanaz hogy oszinte legyek mar unom de sosem szerettem fotozkodni tehat meg nem szantam ra magamat hogy lecsereljem. Nekem semmi bajom nincs azzal ha valakinek nem a sajat arca a profilkep es hogyha meg szeretsz is fenykepezni es jol csinalod siman jol nezhet ki pl egy virag.

16F

2019. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában magamról teszek ki képet, de azt csak 1-2 évente változtatom. Nem mintha olyan sokat változnék, szóval szerintem gyakrabban felesleges. :D Engem is szoktak jelölgetni idegenek meg írogatni. Én kedvesen megírnom nekik, hogy bocsánat, de nem akarok ismerkedni. Ha erőszakosak, akkor tiltom őket.
2019. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs nagy fotoarcom ugyhogy inkabb a rick and mortybol beraktam a Ricknek a kepet
2019. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én amióta megvan a face, ugyanazt a képet használom.

Ha valaki bejelöl, törlöd a jelölést, vagy tiltod. Ennyi. Sajnos valóban sokan hiszik azt, hogy az egy társkereső oldal, a hülyékkel máshol sem lehet mit kezdeni.

2019. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja arra gondoltam, hogy mikor nyílnak majd a ibolyák lefotózok egyet és azt kirakom profilképnek :D. Imádom ezt a virágot. Amúgy simán törölni szoktam aki bejelöl ismeretlennek. Nem is értem, hogy találnak rám ennyien. Random kidobja nekik a nevemet vagy mi? :D Én se szeretek fotózkodni arccal mert nem nézek ki jól rajta sose meg nem szeretek de néha lecserélem.
2019. dec. 8. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:

én szeretem látni, kivel beszélek és vannak színvonalasabb szakmai csoportok, ahonnan ki is tiltanak, ha kamu névvel, saját profilkép nélkül írkál valaki. ezzel egyet is értek olyan helyen, ahol komoly, színvonalas eszmecsere zajlik.

a profilképem mindig ugyanaz, nem cserélgetem. nagy változásnál (nőknél pl. hajszín, jelentős hajhossz változás, férfiaknál pl. szakáll megjelenése, eltűnése) indokolt lenne, de szerintem az fontosabb, hogy az online térben a profilképről felismerjék, hogy én posztoltam valamit, mint az, hogy aktuális legyen a kép. persze van, aki évszakonként, vagy egyéb aktualitásonként cserélgeti a képét.


mindenki azt és úgy csinál, ami neki megfelel. ha te nem akarod megmutatni az arcod, ne mutasd. ha valakinek ez nem tetszik és szóvá teszi, akkor majd mérlegeled, hogy akarsz-e ezen változtatni. annyi fontosabb dolog van az életben, kár ezen a kérdésen túl sokat agyalni. csináld, ahogy neked jól esik és változtass a szokásodon, ha már nem esik jól úgy csinálni, akkor csináld máshogyan...

2019. dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem agyalok ezen sokat, csak kíváncsi voltam, és nem fogok mások kedvében járni ha ő azt akarja hogy arcképet rakjak ki miközben én nem akarok. Saját kedvemben fogok majd járni ennyi :D
2019. dec. 9. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!