Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték volna a Facebook-om?...

Feltörték volna a Facebook-om? Mondták a barátaim, hogy látják, hogy éjszaka is fent vagyok, pedig nem. Többi lent.

Figyelt kérdés

Reggel néztem, hogy az éjszaka közepén írkálták a barátaim, hogy miért nem alszok stb, mert jelzi nekik, hogy fent vagyok facen. Pedig ki volt kapcsolva a telefonom. Megváltoztattam a jelszavam, kiléptem a messengerből és a facebook-ból, és mégis jelezte anyumnak, hogy fent vagyok. Aztán megnéztem a beállításokban, hogy mit ír, hol lehetek még bejelentkezve. Egyik nap Mezőzombort írt, másik nap Tállyát, hogy onnak vagyok elérhető. Nem laknak ott ismerőseim, akikre gyanakodnék, hogy feltörték. Mi lehet ez akkor?

L



2019. dec. 12. 21:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg anyum mondta, hogy írt nekem reggel 6-kor, mert jelezte neki, hogy elérhető vagyok, aztán hirtelen azt mutatta, hogy már nem vagyok elérhető, majd 6-kor megint az voltam. Pedig látta, hogy alszok.
2019. dec. 12. 21:51
 2/4 A kérdező kommentje:
Gontoltam arra, hogy megjegyezte az egyik barátnőm a jelszavamat, és ő lépeget be, de ő nem lakik ott, ami várost vagy falut jelez a telefon.
2019. dec. 12. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Össze-vissza jelzi, velem is volt ilyen. De ha biztosra akarsz menni, változtass jelszót, majd léptess ki minden eszközt.
2019. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megcsináltam ezeket a lépéseket
2019. dec. 12. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!