Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amint bekapcsolom a pc-t...

Prototypee kérdése:

Amint bekapcsolom a pc-t azutan nemtuodok telefonrol csatlakozni a wi-fi re valakinek valami otlet hogy miert van ez?

Figyelt kérdés
Tavaj junius ban vettem uj pc-t(win10) amit kabellel csatlakoztattam a router hez ami egy mar nem fiatal asus RT-N10E ezen kivul meg 1 laptop(win10 lenovo Y510p) van csatlakoztatva kabelesen es altalaban 3 (2 samsung telefon es egy masik lenovo IdeaPad S145-15IWL) eszkoz hasznalja a wi-fi-t amig az en pc-m nem megy minden eszkoz tud csatlakozni a wi-fi re utanna ledobja oket vagy belassul a net az uj gep halozati kartyajaval lehet valami ?

2020. jan. 9. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
vegyél új routert
2020. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szirty ***** válasza:

Vagy IP ütközés van.

Pl adtál az asztali PC-nek egy olyan FIX IP-t ami benne van abban a tartományban amit a router DHCP-je is kioszt.

2020. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lehet hogy az ip utkozes a problema de en biztos nem raktam fix ip-t a pc nek es a router nel kulombozo ip ket mutat a tobbi eszkoz re
2020. jan. 9. 17:22
 4/5 Szirty ***** válasza:
Mindegy ki rakta. Ha egyforma az baj :)
2020. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nemvolt egyforma egyik kiosztott ip sem de mostmar mind1 vettem uj TENDA AC8-as wi-fi routert mert mar amugy is kellett es ez megoldotta a problemat de azert koszonom azoknak akik probaltak segiteni
2020. jan. 10. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!