Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek instagramon ez...

Szerintetek instagramon ez normális jelenség?

Figyelt kérdés
Kár, hogy nincs közösségi média kategória ez inkabb olyanba tartozni. Nézzétek meg Coco Quinnt, ha nem ismeritek, cocoquinn3 az insta profilja. Először azt hittem kb 20 éves csak babaarcú és kisnövésű. Aztán kiderült, hogy 11 !!! éves. Hihetetlennek tartom hogy vannak szülők akik ezt engedik, meg pasija van ennyi idősen, és felnőttként pózol stb. Kommentkekben felnőtt emberek írjak mennyire szexi. Ez nem pedofília? Kérlek mondjátok hogy nem csak nekem ijesztő ez a jelenség.
2020. febr. 12. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézz utána, mit jelent a pedofília szó! Bárki készíthet magáról fényképeket, és közzé is teheti azokat, ha akarja.
2020. febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen megteheti, de nincsenek érte felelős szülők? És akik 11 évesek képére izgulnak és ezt megírják neki azok pedofilok igen.
2020. febr. 12. 09:44
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem, a pedofília egész mást jelent.

De ettől függetlenül ez tényleg gáz, egy gyerekkorától megrabolt, szülők/menedzsment által futtatott kislány.

2020. febr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként már kb tízen éve is az akkor még magyar feltörekvő közösségi oldalakon és léteztek ilyen extremitások, csak akkor még nem épült erre marketing iparág.
2020. febr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy legalább is közel nem olyan szinten mint ma.
2020. febr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még róla, de most megnéztem. Borzasztó. Gondolom, a szülei is belőle élnek, ezért hagyják, sőt, lehet, hogy ők találták ki, ők erőltetik. Szegény kislánynak egyik képen sem tűnik őszintének a mosolya. Olyan megkeseredett fájdalom sugárzik belőle.
2020. febr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem igenis van köze a pedofíliához. Az ilyen képek, oldalak mindig vonzzák az ilyen perverzeket. Ugyanúgy, mint a gyerekszépségversenyek, ami USA-ban nagyon nagy divat. Volt is erről dokumentum film, hogy sok gyerek nem önszántából vesz ezen részt, a szülők erőltetik, és hogy miken mentek keresztül, és sokszor a szervezők között vannak a pedofilok, akik így akarnak gyerekek közelébe kerülni.
2020. febr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lehet ők sem tudják, hogy annyi idős csak. A legtöbb képen azért még kinéz 18 körülinek, szóval emiatt nem beszélhetünk pedofíliáról. Régen is ismeretes volt az a szülő aki a gyermekei képeit szerette mutogatni, hogy jajj be gyönyörű. Akkor sem tartottam egészségesnek, de amit manapság művelnek egyesek az tényleg kiválasztó. Persze ezt is a gyerekek szívják meg. Sokuknak a gyerek csak egy eszköz a sikerhez.
2020. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kiakasztó*
2020. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!