Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Domino Net internetcsomagot...

Domino Net internetcsomagot már nem is lehet venni?

Figyelt kérdés
Aki feltöltő kártyás az már nem tud online venni 30 napos adategyenleget?
2020. febr. 19. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:

De, akár telefonon a telekom alkalmazáson keresztül is meg lehet tenni, vagy épp a telekom.hu oldalon.

[link]

2020. febr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én tavaly novemberben szüntettem meg a 10+ éves domino előfizetésemet.

Akkor még volt net dominora.

Mondjuk az tény, hogy 100%-ban teljesen azon van a tmobile, hogy leamortizálja a feltöltőkártyásokat.

Undorítóan drága percdíjak vannak.

2020. febr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Domino Most aktiválásával az 19Ft/perc-sms más hálózatba és 9Ft/perc-sms hálózaton belül. Az előfizus legkisebb hang szolgáltatáshoz képest (Mobil S alatti, a "0 perc" nevű) ez jelentősen kedvezőbb, mert az 35Ft/perc-sms díjazású, illetve az efeletti csomagoknál is ennyi, ha túlléped a csomagba foglalt limitet. Igaz, a Domino Most nem újul meg automatikusan, mert neked kell kézileg megújítani, de jön értesítés a lejáratról sms-ben, szóval... És akkor még Domino-sként már igényelhetsz korlátlan netet is megújuló szolgáltatásként ugyanúgy, mint az előfizusok, mindezt 9900Ft-ért. Jó, előfizusnak 9000Ft (kedvezmények nélkül) a mobilnet, de októberben még 10 000Ft volt aztán puff, lejjebb ment, ofc miután váltottam rá, úgy nekem 10k volt a 9k helyett. Sebesség megkötés sincs, Domino-sként is 150MBit/s (ha elérhető, akkor 300MBit/s).

Szóval nem #2-es, ezek alapján nem hinném, hogy leamortizálják a Domino-sokat. Amit állítasz az szimplán nem igaz.

A kérdésre meg ott a válaszom kérdező. Ha akarsz, vehetsz már akár korlátlan netet is 9900Ft-ért. Használd az appot, úgy egyszerűbb és ha már itt tartasz, aktiváld a Domino Most opciót is.

2020. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 Ugye tudod, hogy rúgtál egy öngólt magadnak? Beszólsz nekem aztán közben meg leírod egy jól bemagolt marketing szöveggel, hogy milyen havidíjas szolgáltatással kapsz kedvezményt stb. Aminek gyakorlatilag semmi köze a válaszomhoz.

A feltöltőkártyásnak pont az a lényege, hogy nem kötelezed el magad semmilyen formában havidíjjal. Cserébe undorítómódon drága minden.

Máshol toljad a tmobile marketinget.

2020. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alex Fly ***** válasza:

@4: felesleges itt csináni a fesztivált. Jómagam nem köteleztem el magam ilyen szinten: attól, hogy minden hónapban aktiválom a Domino Most opciót, az még nem lesz havidíjas (pláne hogy egy fillérbe sem kerül). Adatforgalomra pedig jobban megérik a Maraton csomagok, ahol nincs fordulópont: amíg tart az adatkeret, addig használhatom -ha egy nap alatt fogy el, akkor egy napigh ha fél évig tart, akkor addig...

Semmi havidíj, semmi lekötés vagy valami. Csak megrendelem aztán használom.

2020. febr. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért is rúgtam öngólt? Mikor is szóltam be? Wtf?!?!? Ember, csak megállapítottam a tényt, miszerint az állításod nem igaz. Ebben mi a faxom a beszólás? Az lett volna beszólás, ha azt mondom hogy "h**lye vagy fiam ülj le egyes, ne itt szórd a baromságaidat". Szerintem én nem ezt mondtam (és most SEM, az előbbi szösszenet csak szemléltetés).

Ha pedig arra amit leírtam azt hiszed, hogy az tiszta marketing, akkor k**vára nem értetted miről is beszéltem... Fuss neki mégegyszer, de ezúttal értelmezd is a leírtakat. Leegyszerűsítve: összehasonlítottam az előfizusokat a dominosokkal, mert SZERINTED a Telekom annyira nagyon ki akarja irtani a Dominosokat. Leírtam mik a lehetőségeid dominosként, leírtam mik a lehetőségeid előfizusként, majd összehasonlítottam a kettőt. Ez nem marketing szöveg, ezek tények, [link] - itt [link] - itt [link] - és itt le is ellenőrizheted Te magad is...

Mi a faxom baja van manapság az embereknek de tényleg...

2020. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ami pedig ezt illeti: "A feltöltőkártyásnak pont az a lényege, hogy nem kötelezed el magad semmilyen formában havidíjjal." - nem, nem kötelezed el magad, ha domino korlátlan netre váltasz. Kicsit kevered a dolgokat. Előfizetésnél kötelezően kell választanod valamilyen szolgáltatást, amire aztán vállalod, hogy határozatlan ideig havi szinten utólag rendezed is. Ez az elköteleződés, amit kiegészíthet hűségidő is, ami megköti a kezedet. Az a határozatlan időt alakítja át egy fix időtartammá, ugyanis hűségidőnél te nem azt vállalod, hogy havidíjas leszel, hanem azt, hogy ezt a havidíjas szolgáltatást a következő x évre vonatkozólag havi szinten utólag kifizeted és elfogadod azt, hogy ez idő alatt csak nagyobb szolgáltatásra válthatsz. Mindezen felül elfogadod azt is, hogy nem fizetés esetén kötbérrel felbonthatják a szolgáltatást, amit ugye rendezned kell, mert különben perelnek. Amitől pedig igazán hűségidő a hűségidő az az, hogy NEM MONDHATOD LE a vállalt időszakban a választott szolgáltatást (vagy csak kötbér kifizetésével). Ha nincs hűségidő és jelenleg tartozásod sincs, akkor viszont simán lemondhatod az előfizetést is, tehát tulajdonképpen annyira nem is jelent nagy elköteleződést havi díjasnak lenni hűségidő nélkül. Én is az voltam, mint említettem, előtte dominos voltam, most pedig lemondtam az előfizut és megint dominos vagyok (nem vállaltam hűségidőt, hiába ajánlották buzgóan).

Domino-nál meg annyiban más a szitu, hogy ott maga az alapfelállás egyszeri 3000Ft-ba (vagy 2000) kerül, AMIT kiegészíthetsz plusz dolgokkal (pl hangcsomag, net). Itt NEM vállalod (sem magára a dominora, sem a net/hangcsomagra), hogy határozatlan ideig havi szinten utólag fizeted a szolgáltatást, ha épp nem tudod fizetni, akkor kinyomják következmények nélkül. Kinyomják, mert már kifizetted. Havi díjasnál azért kell vállalnod, hogy fizetsz, mert ott utólagos fizetés van, viszont itt előbb fizeted ki majd utána használod a szolgáltatást. Ezért is nem jár következményekkel a nem fizetés. Na meg persze Dominonál minden plusz szolgáltatás önkéntes alapon működik, a telefonálás is. Ha akarod, töltesz a kártyára pénzt hogy telefonálhass, ha nem akarod akkor nem. Ha akarod, igényelhetsz netet/+híváscsomagot, ha nem akarod, akkor nem. Nem fognak semmit sem felszámolni a domino létezéséért, csak adatot kell egyeztetni minden évben, hogy ne kerüljön törlésre a szám.

2020. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!