Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak hogy ne találják...

Mit csináljak hogy ne találják meg a fb fiókom? Ne tudjanak rám írni? Zaklatnak és már nagyon zavar.

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akivel irkaltam de összevesztünk és letiltottam. Mindig csinál új fbt és arról irkal nekem kb mindennap újat csinál hogy irjon nekem regényeket. Mindig kiirja hogy szeretné felvenni velem a kapcsolatot, nagyon idegesít állandóan mikor fel megyek csak azt látom mikor már nem vagyok rá kíváncsi.
2020. márc. 5. 20:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
50%
Töröld magad!
2020. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen már akartam de sajnálom olyan régtol megvan a fiók és baratokkal sok emlék..
2020. márc. 5. 20:27
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
És miért olyan nagy probléma minden egyes újabb és újabb fiókját egy gombnyomással letiltani, az üzenetei olvasása nélkül?
2020. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Egyrészt állítsd be, hogy csak az ismerősök ismerősei jelölhessenek be, és csak az ismerősök írhassanak.


Illetve azt lásd be, hogy sokkal kisebb erőfeszítés letiltani valakit, mint új fiókot csinálni. Szóval a legegyzerűbb, ha mindig letiltod.

2020. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az be van állítva hogy csak az ismerősök ismerősei jelolhetnek. Azt nem tudom hogy kell hogy csak ismerősök irhatnak
2020. márc. 5. 21:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is a fiók törlését javaslom. Ne sajnáld csak azért, mert régen megvan.
2020. márc. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem.

1. Facebook fiókhoz telefonszám is kell. Minden napra van egy új száma?

2. Az ismeretlenektől érkező üzenetek a szűrt mappákba kerülnek, nem is kapsz róluk értesítést.


Most vagy én vagyok lemaradva, vagy nem is úgy van a történet, ahogy te előadtad.

2020. márc. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De nekem jön értesítés hogy szeretné felvenni velem a kapcsolatot. És nem muszaj hozzá telefonszam nekem sincs megadva elég az email cím.
2020. márc. 6. 15:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Na az értesítést meg abszolút ki tudod kapcsolni.
2020. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hogy kell?
2020. márc. 6. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!