Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az eBay-ről hogyan folyik egy...

Az eBay-ről hogyan folyik egy rendelés menete? Vagyis ha a termék Egyiptomba van és onnan feladja akkor azt a csomagot a házamhoz szállítják?

Figyelt kérdés
És hogyan működik ez, megérkezik repülővel Bp-re a csomag Egyiptomból és onnan már egy Magyar futárcég intézi a szállítást? A fizetés az tiszta, hogy PayPal-el (pontosan még ezt sem értem hogy működik ha leírnátok megköszönném) valahogy átküldöm az összeget az ő PayPal-es fiókjára.
2010. júl. 24. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit rendeltél és pontosan honnan? Nagyon vigyázz, azon a földrészen rengeteg a "nigériai csaló", a pénzt felveszik, terméket nem kapod meg soha. Ugyanez fordítva is folyik: el akarsz adni valamit (pl. gitár), afrikai fickó megrendeli, de soha nem fizet, a gitárt se látod többé, a vámot és a szállítást is te fizeted. Okos fekete vagy arab, átverni buta gazdag fehéreket.
2010. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs odaírva, hogy valami futárcég szállítja, akkor a posta fogja kihozni a csomagot. A PayPal-os fiókodhoz hozzáadsz egy bankkártyát, és arról a bankszámláról vonja le a PayPal az adott összeget.
2010. júl. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja értem mostmár köszi mind2töknek!:) Nem, nem rendeltem még semmit, Egyiptomot is csak példának mondtam igazából ahogy elnéztem, olyan áruk amik nekem kellenének legtöbbjük Angliában és Amerikában van (kerékpár alkatrészek, számítástechnikai alkatrészek, ruhák), szóval Afrikából meg Ázsiából nem nagyon árulnak olyasmit ami nekem kellene! Vagyis árusítanak, csak hamisítottat!:D
2010. júl. 25. 09:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Múltkor bevittek egy srácot, mert számítógépes szemüveget (vagy mit) rendelt Ázsiából. Kémnek nézték, pedig csak bringás túráit akarta felvenni, de a cucc haditechniaki eszköznek számít. Ez is benne van a pakliban (marhaság, ma már mobillal is mindent fel lehet venni észrevétlenül).
2010. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!