Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a google drive-ból kitörlöm...

Ha a google drive-ból kitörlöm a file-okat akkor a gépemről is törlődik?

Figyelt kérdés

Mivel a google drive-ra nem tettem fel semmit a fájljaim közül, de mégis ott vannak ezért szeretném őket törölni. Ha törlöm mindet akkor nem fog elveszni a meghajtóról?


Csak azért gondolom, mert mivel magamtól egy képemet se tettem fel a drive-ba, és mégis ott van mind.


2020. ápr. 23. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet automatikus szinkronizálás.

Nem lenne szabad, hogy törlődjön, de teszteld le. Hogy a fájlokat áthúzod máshova (biztonsági másolat) majd törlöd. Ha nem törlődik nincs gond, ha törlődik megmarad.

De elvileg semmi köze hozzá. A drive tartalma egy távoli szerveren van és nem a gépeden.

2020. ápr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy feltöltésről, vagy szinkronizálásról van-e szó. Szinkronizálásnál amit egyik helyről kitörölsz, az a másikról is kitörlődik.

Hogy a képeidet hogy, mivel töltötted fel, passz... szerintem a telefonos kliensen állítottál be automatikus feltöltést. Hogy erre mi vonatkozik, azt tudja a fene. Próbáld ki! Készítesz egy képről biztonsági másolatot, hogy ne vesszen el, majd a driveból kitörlöd. MEgvárod, hogy leszinkronizáljon mindent, és megnézed, hogy a gépedről törölte-e. Szerintem nem fogja, de ez csak megérzés; próbáld ki!

(Megjegyzés: ettől függetlenül is legyen mindig biztonsági mentésed!)

2020. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!