Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudtok ajánlani, hogy...

Mit tudtok ajánlani, hogy visszajussak a facebook fiókomba?

Figyelt kérdés
Pár napja láttam egy érdekes belépési helyszínt a facebook-profilomban, azt hiszem Ukrajna vagy Románia volt... Ezért megváltoztattam a jelszavam, valamint bekapcsoltam a telefonomra a kétfaktoros hitelesítést. Az első perctől kezdve nehezen jött meg a kód a telefonomra, volt, hogy csak másodjára, de legalább megjött nagyon rövid időn belül. Két napja nem kapom meg a belépéshez a kódom sms-ben. Nyilvánvalóan a fiók az enyém. Amikor meg kell változtatni a jelszót, akkir e-mailben jön egy kód, amit jóvá kell hagyni, de utána megint csak az sms-kódot kapom, nem lehet kikerülni, és hiába kérem, nem kapom meg. Utána van egy opció, hogy küldök a személyem igazolására egy levelet a facebooknak, amiben fel kell tölteni személyi azonosításra alkalmas okmányt, hogy visszajussak a SAJÁT fiókomba. Nonszensz... Már kétszer elküldtem, de azt írták, nem tudnak beazonosítani, amit nem értek. A személyi igazolványom hello... Ott van. A facebok profilomon nincs megadva nevem, csak egy becenév, és sosem osztok meg semmit, valamint a profilfotóm is egy aranyos állatka. Nincsen megadva a profilomon személyes adatok, mert csak nézelődésre és kommentelésre használom a fiókom, de ara aktívan. Lehet emiatt nem tudnak beazonosítani? De akkor hogy fogok bejutni a saját profilomra? Ott van az összes levelezésem, az ismerőseim listája és szeretném használni, nemhiába hoztam létre. Miért nem kapom meg a kódot sms-ben? Már két napja próbálkozom és nagyon elkeserítő, hogy a saját tulajdonomba nem tudok bejutni! Mit tudok még tenni?

2020. máj. 24. 15:49
 1/1 A kérdező kommentje:
Annyit fűzök hozzá, hogy nem jegyeztetem meg a jelszavam a géppel és a böngészőt is úgy állítottam be, hogy minden alkalommal a kódot meg kelljen adni, azt hittem ezzel megóvom magam, erre tessék, nonszensz, hogy ezzel kizárom magam. Ez számomra felháborító és ezért félek, hogy visszaélés történik esetleg, vagy nem tudom mi a baj.
2020. máj. 24. 16:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!