Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen internetes böngésző...

Milyen internetes böngésző van nektek és miért tartjátok azt jónak?

Figyelt kérdés
Sok különbség van köztük,írnátok pár példát?

#Mozilla forefox,google,chrom,Laptop,telepítés,op renszer,böngésző,keresőmotor,mozilla
2020. júl. 7. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

A laptopomon alapból Microsoft Edge van. Tökéletesen teszi a dolgát, így nem is töltöttem le másikat.

A telefonomon (Huawei P40 Pro) is a "Böngésző" nevű alapértelmezettet használom.

Biztosan van olyan másik böngésző, amelyik laboratóriumi körülmények között gyorsabb, de nekem semmilyen hiányérzetem nincs.


Apám nagy Firefox használó 15 éve, az asztalimon még régről Chrome van, az Apple pro tableten a - szintén alapértelmezett - Safari (Vagy Opera? Még a nevében sem vagyok biztos, annyira nem figyelek rá oda.).


Olyannyira nem látok különbséget, hogy az elképesztő, nekem ugyanolyan felhasználói élményt ad mind.

2020. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Chrome mindenhol.

Használtam Firefoxot is, de egy ideje nem minden oldal jelenik meg rendesen. Aztán megnyitom ugyanazt Chrome-ban és ott működik rendesen.

2020. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Firefox. Minden szempontból megfelel, soha nem volt vele problémám.
2020. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Windows-on Firefox.

Ubuntu-n Vivaldi.

Telefonon a Samsung Browser.


Mindegyikkel meg vagyok elégedve.

2020. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!