Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pewdiepie miért olyan nézett?

Pewdiepie miért olyan nézett?

Figyelt kérdés
Megnéztem egykét videóját, egyáltalán nem értem mi a jó benne, mások mit szeretnek benne?

2020. nov. 17. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Ez ezen a szinten szerintem már inkább úgy működik, mint a birkák esetében is: amerre mennek a többiek, arra kell menni... :-)


Ne feltétlenül az értelmet keresd a dolgokban, az egyre kevesebb van! Mondhatnám úgy is, hogy "hülyéknek áll a világ", ami igaz is: minél hülyébb valaki, annál jobban érzik a többiek vele a szimpátiát... :-) (mert nem érzik magukat egyedül a hülyeségeikkel)

2020. nov. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Az interneten híressé vált személyek elég nagy hányada a puszta véletlennek köszönheti a hírnevét. Jókor volt jó helyen, ő volt valamiben az első (vagy az elsők között az, aki kihúzta addig, ameddig többen meg nem ismerték), egy szint felett pedig az ismertség már hozza magával az újabb nézőket. Akkor is, ha olyan "tartalmat" gyárt, amit egy közepesen fejlett gimis is el tudna készíteni.
2020. nov. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

a tömegkultúra jelentős részére ugyanúgy igaz, hogy sokan nem látják benne miért jó, miért olyan népszerű, mégis tömegek rajongnak érte.


a YouTuberek jó részénél én sem értem, miért jó nézni őket, mégis nagyon sokan nagyon népszerűek. általában sokkal népszerűbbek azoknál, akiket én szívesen nézek, mert ilyenek is vannak, csak más témákban, műfajokban, stílussal. innentől ez egy ízlés beli kérdés, ízlésről meg nem sok értelme van vitatkozni. van akinek ez tetszik, van akinek az. szerencsére elég sok féle lehetőség van, mindenki kereshet olyat, ami neki tetszik - és aki nem talál ilyet, az meg csinálhat magának és a hozzá hasonló ízlésűeknek olyat, amit ő jónak talál...

2020. nov. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!