Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem igazán értem a Google...

Nem igazán értem a Google Drive-t .Eddig is 15Gb volt a felhőtárhely.Létrehozok 2021 júl.ig újabb fiókot ha kell.Remélem az eddig feltöltött képek nem vesznek el?

Figyelt kérdés

2020. nov. 26. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

2021 június 1-jétől minden GOOGLE FOTÓKBA feltöltött ÚJ fénykép és videó beleszámít az ingyenes 15 GB-os tárhelybe.


A 2021 június 1-je ELŐTT kiváló minőségben feltöltött fotók vagy videók nem számítanak bele 15 GB-os ingyenes tárhelybe. Ez azt jelenti, hogy a 2021 június 1.-e előtt biztonsági másolattal ellátott fotókat és videókat továbbra is ingyenesnek tekintik, és mentesítik a tárolási korlát alól. (Az eredeti minőségűek eddig is beleszámítottak az ingyenes 15 GB-ba.)



Amúgy nekem alapból 2*15 GB Google Drive tárhelyem van, mert van egy rendes gmail-os e-mail címem, meg egy egyébre (leginkább hülyeségekre) használt. A rende Drive fiókomon tartom a ballagási képeim, a másikon meg pár könyvem pl.

2020. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól, hogy csinálsz egy új fiókot? Nem.

A régi fiókból? Semmi nem veszik el se június 1. előtt, se június 1-jén, se június egy után.

Beleszámít a 15 GB-ba? Június 1. előtt se a régi, se az új fiókodban, viszont június 1-től mindkettőben igen.

2020. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!