Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik országra érdemes...

Melyik országra érdemes állítanom YouTube csatornámat?

Figyelt kérdés

Gameplay videókkal kezdtem a csatornámat tavaly ősszel, a leírások, magyarázatok, videófeliratok angolul vannak, az a célom, hogy a világ minden tájáról, de többségében angol nyelvterületről is nézzék.


Aztán tavasszal jött a COVID, munkahelyi változások, bizonyos projekteket le kellett állítanom, viszont felkerültek újak is. Itt beszélgetős és zenés produkciók, diavetítések, kultúra, művészet tematikában van olyan 10-15 videó. Ezek főként a magyar közönségnek szólnak, lefordítani, feliratozni nem hiszem hogy érdemes lenne, bár volt amelyikhez külföldi hozzászólás is érkezett (igaz az épp egy zenés diavetítés volt veterán autós rendezvényről).


Közben emellett párhuzamosan folyamatosan kerültek fel GTA Online-os videók, szintén angol feliratozással, a leírásban néhol magyarul is.


Az lenne a kérdésem, hogy USA-ra vagy Magyarországra állítsam-e a csatornát? Mi a különbség, melyik lenne jó hozzá?

Eredetileg USA-ra volt állítva, nagyjából 5 hete van Magyarországra, de nem tapasztaltam változást, a magyar tematikájú videók mindkét esetben elérték a célközönséget, a megtekintések 99%-a Magyarországról jött akkor is.

Jelenleg nem vagyok még partner, de jövőre szeretnék azzá válni, és elsősorban az érdekelne, a bevételek szempontjából még mindig jelentős-e a különbség a két ország között, és miután partnerré válok, gondot okoz-e ha később újból módosítom a beállítást?


Csatornám linkje: https://www.youtube.com/channel/UC8e043E3Ae94PJca9ciTCoA


A tippeket, tanácsokat és építő jellegű kritikákat előre is köszönöm!



2020. nov. 27. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy a régió, aki ilyet akar látni, az megtalálja, aki ilyen tartalmat fogyaszt, annak meg felajánlja (előbb-utóbb) a YouTube.
2020. nov. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!