Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan csinálhatnék itthon...

Hogyan csinálhatnék itthon erősebb wifi hálózatot?

Figyelt kérdés

Város szélén élünk, szolgáltatóból és szolgáltatásból is kicsi a választék, sajnos ez van. Az viszont jó lenne, ha ez a lassú net elérhető lenne mindenhol a házban. Jelenleg egy router van a nappaliban, az emeletre értelemszerűen nem jut erős jel. Hogyan tudnék minél kevesebb macerával erősebb jelet varázsolni az egész házba, ha fúrás, faragás, kábelezés nem jöhet szóba?


Előre is köszi!



2020. dec. 10. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Így sehogy. Valahogyan be kell kötni az Access Pointokat. Az extender azért nem jó, mert az a gyenge jelet lövi tovább, így bár stabilabb lesz, ugyan olyan lassú marad.
2020. dec. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hozzáértésem hiányából fakadóan valószínűleg rossz a szóhasználatom, ezért bocsi. A lényeg az, hogy a net viszonylag lassú, így csodát persze nem lehet tenni, én csak azt szeretném, ha az a lassú net legalább elérhető lenne mindenhol a házban.
2020. dec. 11. 01:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Először be kell lépni a router configjába és ott: DHCP config-nál be kell állítani, a mac-cím és ipcím párost lehetőleg minnél kisebbet, pl.:192.163.6.70-ennek a pédájára, persze neked más ez a rész:192.163.6. és így gyorsabb lesz a neted ha ki- és be kapcsolod a routert kb. olyan 15 másodpercig kell kikapcsolva lennie. Nekem működött, én voltam a legtávolabb a routertől és nekem volt a leggyorsabb a netem.
2020. dec. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!