Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mást is zavar, ha ajándék...

Mást is zavar, ha ajándék ötletet keres a neten, webáruházak ajánlatai jelennek meg találatnak?

Figyelt kérdés

2020. dec. 30. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A keresőmotor a keresőszavaknak releváns találatot listáz. Ha ajándékra keresel, normális hogy ajándékot árusító oldalakat ad vissza. Hiába nem kész terméket akarsz ajándékba venni, maga az ajándék szó a keresés része, így megjelenik a találatokban is, ennek így kell működnie. Zavarni persze zavarhat, de olyan dolgot kifogásolsz ami rendeltetésszerűen működik.

További keresési operátorokkal (például kifejezések kizárása a találatokból) még javíthatsz keresési találatokon.

2020. dec. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted, hogy olyan ajándékötletet szeretnél, ami nem vásárolható meg? Engem ezek egyenesen idegesítenek, pl. volt a pazar cuccok oldal, ahol mindig írtak egy csomó tökjó ötletet, amit persze nem lehetett megkapni Magyarországon.

Vagy olyan ajándékot szeretnél kitalálni, ami nem tárgy? Vagy olyat, amit magad készítenél el? Mindegyikre máshogy kell keresni, csiszold a keresőkifejezéseket és kereshetsz idegen nyelven is.

2020. dec. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A kifejezés kizárás jó ötlet.

Nem feltétlen termékeket keresnek az emberek, persze nem lehet tudni, hogy ki milyen találatokra vágyik. :)


Ilyen találatokra gondolok pl:

"Hívd fel partnered családját és kérdezd meg tőlük volt-e valaha valami, amit partnered teljes szívből

kívánt amíg kicsi volt. Mondjuk egy bizonyos játékbabát. Vedd meg neki szülinapjára. Nemcsak

ajándékod fogja értékelni, hanem azt is, hogy voltál olyan édes megtudni mire vágyott egész

életében."

2020. dec. 30. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én szerettem volna egy Barbie babát, de sose kaptam. Ha most kapnék, inkább gyanakodnék az ajándékozó elmeállapotát illetően.

De például lehet maga az ajándékátadás módja is kreatív és emlékezetes. Pl. egyszer kaptam egy kínai kívánságlampiont és úgy adták át, hogy valójában azt hittem, hogy csak elmegyünk sétálni a balatoni magaspartra alkonyatkor, aztán kiderült, hogy azért mentünk, mert onnan volt a leglátványosabb a szélnek eresztése. Vagy találkoztunk a városban a barátommal egy általa kért helyen, ahol előhúzott egy borítékot és sürgetett, hogy nyissam ki, kinyitottam, egy koncertjegy volt, örültem neki és tettem volna el, de mondta, hogy ne tegyem, kiderült hogy fél óra múlva kezdődik a koncert ott a környéken. Én meg szerveztem egy olyat egy barátomnak, hogy a baráti társaság minden tagja küldött neki egy képeslapot a szülinapjára, amire egy szó volt nyomtatva és egy szám. Hamar rájött, hogy ha sorba rakja a számokat, kijön egy jókívánság. Lehet, hogy ilyen már másnak is eszébe jutott, nem tudom, mi igyekszünk mindig kitalálni valami extrát.

2020. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na látod! ;)

És mennyivel jobbak az ilyen ajándékok, mint a tárgyak.

Ha poénos, egyet nevet rajta mindenki, aztán ott porosodik valamelyik polcon.

Azt sem vágom ,hogy aki azt írja be a keresőbe,hogy karácsonyi ajándék ötlet az miért írja oda, hogy karácsonyi?

Mitől lesz karácsonyi egy ajándék?

Rénszarvas mintás pulcsi? :))))

2020. dec. 31. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!