Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok valakit leiratkoz...

Hogyan tudok valakit leiratkoztatni az Onlyfans profilomról?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogyan tudok leiratkoztatni valakit az onlyfans profilomról ha azt akarom, hogy ne kövessen. Illetve, olyat betudok állítani, hogy ne is tudjon rám senki feliratkozni?

2021. jan. 1. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Minden ilyen általános kérdésre választ szokott adni a FAQ.

[link]


Ha senki nem tud feliratkozni egy olyan közösségi oldalon lévő profilra aminek az a célja hogy feliratkozzanak rád, akkor értelmét veszti az egész regisztrációd és a léted az oldalon. Vagy csak úgy simán ingyen posztolsz magadról képeket, jótékonysági alapon?

2021. jan. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Azért erre a profilra kíváncsi lennék :D
2021. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Érdekes meglátás kedves egyes. Szerintem nem veszti értelmét mivel ahhoz, hogy másokra feliratkozzak kell regisztrálnom :D .
2021. jan. 2. 17:45
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Ja, szerintem az emberek 99%-a az Onlyfans profil említésén valamelyik ribÄncra gondol, nem az ügyfelére. Én sem gondoltam a másik oldalra.


Beállításokban a Privacy and safety alatt van két lehetőség: aktivitás mutatása, valamint a feliratkozási ajánlatok mutatása, talán ezt kell kikapcsolni.

2021. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!