Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan működik a facebook...

Hogyan működik a facebook algoritmusa? Miért van az, hogy egy oldalon a posztok elérhetősége nagy mértékben változik egy-egy posztnál?

Figyelt kérdés
Adott egy pár ezer követővel rendelkező oldal. Egy-egy posztján van több száz lájk illetve hozzászólás, míg vannak olyan posztok amit csak pár ember lát, és reagál rá... de ez mitől függ??

2021. jan. 10. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, ugyanis nemrég kb. 83 ezer embert ért el egy posztom, láttam, hogy 2-3 helyre megosztották, bár nyilván valami privát csoportba, mert magát a megosztást már nem mutatja... Hiába kérdeztem azoktól, akik lájkolták, egy csomó olyan ember volt, akik még csak nem is látták sose az oldalamat (közel 1000 reakció jött!!!), persze nem reagáltak, hogy ki és hová osztotta meg a posztot. Azért az a 83 ezer elért ember elég nagy kiugró szám.. csak kíváncsi az ember, mégis hogy lett az olyan sok...
2021. jan. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!