Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan hackelési mód,...

Létezik olyan hackelési mód, amikor a messenger azt a látszatot kelti, mintha hívna valaki? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy ismerősöm, viszonylag sokat beszélgetek vele messengeren (hívásban), és néha teljesen véletlenszerűen csörögni kezd, felveszem, és azt írja, hogy "Kapcsolódás..." és senki nem szól bele, semmit nem hallok. Aztán leteszem. Csak ennél az egy ismerősömnél van el! Mással is volt már ilyen? Lehetséges, hogy feltörték a fiókját (fiókomat)?

#hacker #Messenger #messenger kamu hívás
2021. jan. 16. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű.

A "kapcsolódás..." felirat közben próbál létrejönni a kapcsolat, addig nem él a 'vonal', ezért nem hallasz semmit. Ha nem jön létre, az sokkal inkább azért lesz, mert az alkalmazás nem a mobilhálózatot használja, hanem a wifit vagy mobilnetet, és a kapcsolat instabil vagy gyenge a jel. Így a hívás nem jön létre.

2021. jan. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megint megtörtént... Visszahívtam máshol, és megkérdeztem tőle, hogy egyáltalán hívott-e.

Azt mondta, hogy nem.



Na ilyenkor mi van? :D

2021. jan. 17. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy cserélje le a "nem tudom, milyen készülékről (telefon vagy tablet, vagy pc) van szó" -t, vagy nézesse át egy szervízben.
2021. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Histi57 válasza:

Velem is gyakran előfordul,hogy kamuhívást jelez a messenger több ismerősötől is.cseng,és jelez,mintha hívna

Utána nem jelzi a híváslista.Független attól,hogy milyen telcsije,vagy tabletje,vagy sz.gépe van.nekem xiaomim van

2021. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!