Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internetszolgálató változta...

Az internetszolgálató változtatott az internet csomagjain, de nekem sokkal lassabb lett, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval LTE TDD internetem van elméleti maximim 150mbps sebességgel. Eddig 128mbps volt az elméleti maximum, de ma feljebb vitték. Eddig 120mbps körüli értéket fixen tartotta, semmi gond nem volt vele. Ellenben ma 20-30 között mözög pedig pont, hogy gyorsabbnak kéne lennie. Unokatestvérem pár házzal arrébb lakik tőlem és neki 145 körüli értéket hoz állandóan. Nekem eddig egyszer sikerült 144-et mérnem, de 10 percig, ha tartott.

Egyébként nem akad, stabil, meg működik rendesen csak lassabb. Ilyenkor mit tudok csinálni?



2021. febr. 2. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezeknél a mobilos neteknél 0 Mbit szokott lenni a garantált sávszélesség, úgyhogy nem sok mindent lehet tenni.
2021. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az egy dolog, de eddig működött.

Külnben a kisebb csomagoknál garantálják, ami oda van írva. A legnagyobb csomagnál van az, hogy elméleti maximum sebesség és a valódi sebesség sok mindentől függhet.


Az a baj, hogy ebben a csodás faluban van adsl itnernete van valakinek vagy lte. És a kettő közül ez a jobb, ha kell a 4k és szoktál le tölteni dolgokat.

2021. febr. 2. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!