Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi idő után törlődik egy...

Mennyi idő után törlődik egy Messenger beszélgetés?

Figyelt kérdés
Ha törlöm a Facebook profilom/fiókom, mennyi idő múlva törlődnek a beszélgetéseim? (Másoknak mennyi idő múlva fog eltűnni?)

2021. febr. 20. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Amint megszűnik a fiókod, a beszélgetésekből is azonnal eltűnnek amiket te írtál.
2021. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem, nem tűnik el. Csak azt fogja írni, hogy ismeretlen felhasználó A beszélgetések azonban végleg megmaradnak.
2021. febr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy maradnak meg végleg. Vannak ismerőseim, akik törölték a fiókjukat és újat csináltak. A beszélgetésből eltűnt minden amit ők írtak, csak azok maradtak meg amiket én írtam.

Ha ismeretlen felhasználót ír, akkor lehet, hogy letiltott, nem pedig törölte a fiókot.

2021. febr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam ismerőseimnek megmaradtam amiket a régi profilomról írtam, igaz hogy kb 2 éve csináltam meg az új profilom és töröltem a régit. Azóta lehet ez is változott mint kb minden mostanában a Messengeren
2021. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősöm csinált egy új profilt. A beszélgetésünkben nálam is az én üzeneteim megmaradtak,az övéi viszont eltűntek. Hogy mennyi idő után azt nem tudnám megmondani.
2021. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!