Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SOS SOS SOS Miért nem tölt...

SOS SOS SOS Miért nem tölt rendesen a gépem? Torrent origin stb...

Figyelt kérdés

Kb egy honapja mar nem tolt le a gepem normalisan, telefonrol osztom ra a netet usb kabellel.

Már évek óra így netezek, tökéletesen működött eddig.(semmi változás nem történt, se kábel, se teló, se gep, semmi)

Most a gépen lassú a letöltés, minden oldalt rendesen betölt, gyors a yt, face, stb.

Próbáltam telefonon torrentezni, ott általában gyors, gépen van h el sem indul a letöltés.

Más helyen, munka pl, szintén tökéletesen jönnek ugyanazok a letöltések.

Egy két torrent megy jelenleg is, de nagyon ritka ami rendesen jön, és nem a seedelők hiánya az ok, direkt figyelek rá, plusz máshol tökéletesen tölti ugyanazt a torrentet. De origin, steam, epic games sem tolt rendesen gépen.

Mi lehet a gond? Nagyon idegesít, nem találtam neten semmit sem róla..

oldjuk meg lecci :(



2021. márc. 13. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
szolgáltató lehet korlátozta a forgalmat? speedtest.net milyen sebességet mutat?
2021. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Ki van veszélyben?
2021. márc. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg terhelt a cella. A mobilnet osztott, ha sokan használják lassú lesz. A szolgáltatónak nincs joga korlátozni, netsemlegesség van, mindent vagy semmit. Ezért mennek el azok a szolgáltatások is ha elfogy a neted, amik ingyenesek, mert a szolgáltató nem teheti meg azt, hogy valamihez hozzáférsz, máshoz nem.
2021. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak én használom a netem, említettem hogy usb-vel osztom a gépre. Közben nem telózok, plusz ezzel sosem volt baj, tehát nem lassú, nem használja más.

Ha korlátozna bármit is a szolgáltató akkor nemhiszem hogy minden más gyors lenne csak a letöltés nem, plusz telón tudok torrentezni, de ezt is leírtam.

Így sajnos továbbra is várom a válaszokat. eléggé idegölő...

2021. márc. 13. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!