Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi idő míg visszaállítják...

Mennyi idő míg visszaállítják a facebook fiókomat?

Figyelt kérdés

Feltörte a fiókomat valami hacker. Telefonszámom hozzá van adva szóval egy sms-ben kapott kóddal betudtam lépni, átírtam gyors a jelszót. Barátaim azt írták messengeren "facebook-felhasználó" néven vagyok.

A support kérte a személyigazolványomat, hogy meggyőzödjenek tényleg én vagyok-e.

Most ha belépek a fiókba ezt írja ki:


Köszönjük, hogy elküldted az információkat. Megkaptuk.

A koronavírus-világjárvány (Covid19) miatt kevesebb munkatársunk áll rendelkezésre az információk ellenőrzésére. A szokásosnál tovább tarthat a fiókod ellenőrzése.

Mindig szem előtt tartjuk a Facebookot használók biztonságát, így addig nem tudod használni a fiókodat.

Köszönjük a megértést.


Van esély, hogy visszakapom vagy engedjem el?



2021. márc. 30. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Én már felfedeztem olyanokat, hogy egy ismerősöm facebook profilja le volt tiltva, de x évek után egyszer csak magától feléledt a facebook profilja.

Ami azt jelenti, hogy a facebook feloldotta a profiljáról a blokkot.

És az ismerősöm nem is tudott róla, hogy már használható a facebook profilja, csak úgy, hogy én szóltam neki személyesen, mert ő még teljesen abban a tudatban volt, hogy azt a fiókját letiltotta a facebook.

2021. márc. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Úgyhogy lehet nem biztos, de, ha a facebooknak rendesen elküldted a személyazonosságodat, hátha valamikor akár x évek múlva még feléledhet magától a facebook profilod, azaz "fiókod".

Ha a facebook feloldja a blokkot.

2021. márc. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!