Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték a facebook fiókomat,...

Feltörték a facebook fiókomat, igazolás után visszakaptam a helyreállítási e-mailt a facebooktól amire rámentem kértem kódot majd beírtam, és ismeretlen hiba üzenetet írt, már letiltották az opciót annyiszor próbálkoztam esetleg valami megoldás,tipp?

Figyelt kérdés
a kódot nem írtam be rosszul, fiókom nincs letiltva mert próbáltam oda is jelenteni az esetet ahol a letiltott profil kérelmet lehet jelenzetni, de azt írja ha visszakarok lépni a facebookra jelentekezzek be és folytassam a lépéseket.

2021. ápr. 8. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
ha egy kapu le van lakatolva és a lakatot álkulccsal vagy valamivel kinyitják lefűrészelik az feltörés , ha odaadod a kulcsot másnak vagy be sem zárod az nem feltörés .A face pont nem az a rendszer ami törhető .nem tudod kipörgetni a jelszót mert eleve kér egy felhasználó nevet is .ha meg a gépedről szedték le a jelszavakat az meg nem a face feltörése hanem a gépedé.
2021. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még soha senki sem törte fel a Facebookot, te voltál a figyelmetlen. Lehet, hogy már nem emlékszel rá, hogy mondjuk mikor engedtél valaki mást belépni. Lehet, hogy tudtodon kívül más is szokta használni a számítógépedet vagy telefonodat, és ő volt a tettes. De feltörésről biztosan nincs szó.
2021. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

akik így hozzászólnak tudnak is olvasni vagy csak írják a baromságot?

Ha híreket is néztek talán láttatok olyat az elmúlt 2-3 napba hogy 300ezer magyar facebook fiók adatait lopták el a hackerek valószínű én is a 300ezer ember egyike voltam. Amerikából törték fel mivel egyetlen 1 amerikai ismerősöm sincs, és nem is szoktam senki másnak megadni a profilomat igen nehezen történhetett meg az hogy ismerőseim közül törte volna fel valaki.

2021. ápr. 9. 12:38
 4/10 A kérdező kommentje:
De nem is azon van a hangsúly hogy ki törte fel ki sem, mert jelentettem a facebooknak, és visszakaptam a profilomat, hanem azon hogy helyreállítás után megkellett adni egy 6 jegyű kódot amit hiába írtam be jól, ismeretlen hiba üzenetet írt, és annyiszor kértem kódot már hogy letiltotta a facebook ezt a funkciót, de nem írja hogy hány órára/napra/évre van letiltva, és ez lett/lenne a kérdésem hogy ilyenkor ez ügybe lehet a facebooknak írni valahol vagy felhívni őket(angolul) vagy tudja-e valaki mikor oldódik fel ez a funkció?
2021. ápr. 9. 12:46
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Úgy fest te nem tudsz olvasni mert nem fiók adatokat loptak el hanem felhasználói adatokat .Tehát nem a bejelentkezési jelszavadat felhasználó névvel hanem neveket és hozzájuk köthető telefonszámokat lakcímmel .
2021. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
"Az adatbázis felhasználóneveken kívül születési adatokat, munkahelyet, telefonszámot és e-mail címet is tartalmazhat - már ahol ezeket megadta a felhasználó." hát én ezt bárhányszor is olvasom át az van benne hogy e-mail cím(ami bejelentkezési adatnak minősül) ami a hackerek épp elég hogy rátaláljanak a fiókodra/fiókomra, és a jelszót meg feltörjék rámész arra hogy elfelejtetted a jelszavadat beírod akár e-mailodat akár telefonszámodat ha azzal szerepel fiók a rendszerbe egyből mutatja is a helyreállítási opciókat, és hackereknek szerintem onnatól kezdve nem bonyolult a dolguk ha felkakarják törni a profilt,főleg akkor ha nem használ az ember 2 lépcsős belépést hogy jelszó beírás után is kódot kelljen beírni(enyémen se volt beállítva valószínű ezért is jártam így meg azért is mert az e-mail-en kiszivárgott)
2021. ápr. 10. 09:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Írhatnál nekik mondjuk.
2021. ápr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát ha tudsz valami elérhetőséget akkor azt megköszönöm szépen, mert én néztem a netet sehol semmi róluk, facebook business support élő chat csak olyan embereknek van akiknek üzleti fiókja van, de azokkal is felvettem a kapcsolatot egyik családtagom fiókjából akinél elérhető ez az opció, ott annyit írtak hogy nem foglalkoznak vele mert ők csak az üzleti fiókokkal kapcsolatba tudnak segíteni mármint olyanokba hogy pl nem jelenik meg egy hirdetés vagy kifizetéssel kapcsolatos probléma ilyesmik. e-mailt találtam kb 3-at írtam mindre, de mai napig nem kaptam választ 3 napja küldtem el pedig az e-mailt.
2021. ápr. 10. 10:05
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
szerintem inkább ne eröltesd a számítástechnikát inkább kiabálj át a szomszédba ha kell valami
2021. ápr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nekem mondod aki egy db értelmes választ nem tudott adni eddig csak írja a hülyeségét?

tudod egyáltalán milyen oldalon vagy? mert szerintem azt se tudod hol vagy.

én úgy tudom a gyakorikérdések oldal nem csak kiváló infós,segítőknek ajánlott oldal hanem olyanoknak is akik nem értenek 100%-an a dolgokhoz vagy egyáltalán nem értenek, és azért teszik fel a kérdést, és kérdezhetnek értelmes emberektől, nem olyanoktól amilyen te vagy, hanem olyanoktól akik tényleg tudnak is segíteni értelmes válaszadással, esetleg jártak ugyan ilyen helyzetbe. Képzeld el nemtartom magam kiválló 10/10-es zseninek, de értelmi szintedet leszűrve értelmesebb embernek tartom magamat a számítástechnikába is mint amilyen te vagy.

2021. ápr. 10. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!