Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üzen kaptam a facetól,hogy...

Üzen kaptam a facetól,hogy vaki megprób belépni a fiókomba,ezért felfügg,előbb tegyem biztonságossá.Egy hiv kattintva igazolvány másolatot küldtem,új jelszót kellett megadnom,de utolsó lépésként második lépcsős kódot megadni,de nem jött sms.Mi lehet?

Figyelt kérdés
Kódgenerálást kért, mert én kértem, hogy más gépről való bejelentkezéskor adjam meg. Ha jól olvastam csak aktív fióknál küld 6 jegyű kódot. Tud valaki segíteni, hogy pontosan mi a folyamata egy face által felfüggesztett fióknak? Ami neten van hivatkozás azt végig csináltam, de a második lépcsős kódnál elakadtam! köszönöm!!

2021. máj. 15. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Uhh, te jó ég. Háromszor kellett elolvasnom, mire rájöttem mi is a kérdés egyáltalán.
2021. máj. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg hibát elkövettél.


Például:

"Egy hiv kattintva igazolvány másolatot küldtem"


Ilyet sosem teszünk! Még az igazi facebooknak sem! Személyazonosságot igazoló okirat NEM tartozik a közösségi oldalakra és pláne nem a reklámcégekre.

2021. máj. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Valami van ezekkel mert nekem is az elmúlt egy héten hromszor próbáltak belépni, tőlem nem kértek mást csak új jelszót de kezd idegesíteni a dolog.. Bocsánat ha tévedek de a WatsAppal ú ők egy csoport ugye? Mivel én nem látok és egy felolvasó programmal Ios-on használom Wathsappot tegnaptól kezdve használhatatlan mert csupán a felhasználó képét mutatja a számát vagy a nevét nem ugyan a voice overnek nevezett kisegítő próbálja a képet felismerni de most abból hogy azt mondja "egy felnőtt nő" honnan tudjam hogy ki az akinek üzenni fogok? Remélem nem gond hogy nem külön kérdésben tettem fel a felvetést, de ha igen akkor újat írok.
2021. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Én azt mondom, hogy töröld a faced és csinálj új facebookot, egy barátomét is 3 hete törték fel és gyorsan le lett tiltva a facebook fiókja és csinált egy újat és azon már minden rendben van neki.
2021. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor engedjem el? Szóval azzal, hogy idegen eszköznek érzékeli és a másodlagos kód nem nekem jön, már semmit nem tudok tenni? Ha nem tudok belépni, hogy tudom végleg törölni? Köszönöm!!
2021. máj. 27. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Értelemszerűen ugyanolyanra kell csinálnod az új facebook fiókodat, amilyen a régi, úgyanazzal a névvel és ugyanazzal a profilképpel és képekkel és akkor tudod úgy jelenteni a régi facebookodat, hogy "valaki másnak adja ki magát"-> "Én".



És akkor ezzel végleg törölni fogja a facebook a régi fiókodat és ezzel megtudod akadályozni, hogy ha már te nem tudsz a régi fiókodba belépni, akkor más se tudja rosszra használni.

2021. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfizettem a tanulópénzt. Most már csak imádkozok, hogy ne éljen vissza se a nevemmel se az ismerőseim adatival, a személyigazolványról már nem is beszélve. Mivel nem engedett új jelszót csinálni csak ha beszkennelem, ezért más választásom nem volt. De most már én is tudok másnak tanácsot adni, mert tényleg az ember saját hibájából tanul.
2021. máj. 31. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!