Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Google nemsokára véget vet...

A Google nemsokára véget vet a Google Fotók korlátlan tárhelyének a nem eredeti minőségű képeknél. Be lehet állítani valahol, hogy a fotók mekkora helyet kapjanak a 15Gb ingyenesen belül? Nem találtam egyébként, de nem ez lenne a logikus?

Figyelt kérdés

Mert most, ha jól értem az lesz, hogy ha eléred a 15gb kereted, akkor nem fogsz kapni emailt se, ami azért eléggé gáz. Bár az esélye nem olyan túl nagy, mivel egy kép jellemzően nagyobb, mint egy email.


Másik dolog, hogy csak úgy tudom meg igazából mennyit foglalnak jelenleg a fotóim, ha letöltöm?


2021. máj. 26. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt [link] meg tudod nézni, hogy mire mennyit használsz.
2021. máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát ezaz, néztem, de 0,1GB az eléggé kevésnek tűnik, kb 100 fotót jelent, nekem a Dashboard meg 1000+ ír szóval szerintem az kb 1GB kéne, hogy legyen, ha 1000 van.

Szóval most még nem számolja bele ott..

2021. máj. 26. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha eddig tömörítve töltötted fel a képeket akkor az értelemszerűen 0 azaz NULLA helyet foglal. Az a 0,1GB valószínűleg olyan fotókból vagy videóból van ami nincs tömörítve így hozzászámolódik a tárhelyhez.
2021. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#1-es ezt arra írta hogy ha majd beleszámítódik, nem most, majd, akkor ott tudod nézni.
2021. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy majd ott meg tudom nézni, de az nem is volt kérdés. A lényeg, hogy most sehogy se látom, csak, ha letöltöm, ami szerintem gáz.
2021. máj. 26. 13:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem miért gáz, hisz nem foglal helyet, akkor miért kéne látni hogy mennyi helyet foglal? Hisz nullát foglal.
2021. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké, elolvastam egy másik cikket, szóval ami eddig a dátumig lett feltöltve arra nem vonatkozik. Azt hittem azokra is ..
2021. máj. 26. 13:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Az érdekes lenne, tekintve hogy 6 éve létező szolgáltatás, és az emberek azóta minden fotót automatikusan oda tolnak fel. Egy átlagusernek is lesz ennyi idő alatt annyi fotója fent, hogy ha beleszámítana majd, hirtelen elfogyna az össz. tárhelye mindenkinek.
2021. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!