Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ajánlanátok jó torrentoldalt,...

Ajánlanátok jó torrentoldalt, persze ahová nincs szükség meghivóra?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 18:35
 1/9 anonim válasza:

bigtorrent

1st torrent

2010. aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

the1st.be meghívós :(

Egy jó free reges torrentet ismertem, az impulsive-ot, de épp a napokban szűnt meg a torrentrészleg :(

A többi: bitbarát, bigtorrent, uid, ztracker (ha még free reges), torrentfriend

2010. aug. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát eleve a kérdésedben is hiba van mert ahova nem kell meghívó az eleve sz*rt nemér az egész. Kivéve a publikus trackerek lásd piratebay.org
2010. aug. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: Talán a kérdező is Impulsive-os volt... :( Én is... Nyaralásból arra jöttem haza, hogy mikor felmentem az Impulsive-ra, hogy megnézzem pont az arányomat, megláttam a hírt. :(


Úgyhogy Kérdező mellett én is várom a válaszokat.


Csak még annyi kitétellel, hogy nekem biztonságos oldal kell, nem szeretnék aranyos kis trójaicskákat és vírusocskákat.

2010. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát igen ,egy smerősömnél láttam a diabolót és ahhoz hasonlót keresnék,neki sajnos akkor nem volt meghivója
2010. aug. 24. 19:22
 6/9 anonim ***** válasza:
adj egy gmailos mail címet adok egy bithorlo meghívót,ne szarakodj freereges szar oldalakon
2010. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bithorló se olyan nagy cucc de kedves gesztusa van a srácnak fogadd el. Ha most hirtelen lenne elég bónuszpontom kapnál egy meghívót a Beload-ra az a legjobb oldal mo-n már nem az nCore de természetesen RESPECT!!
2010. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon kedves a sráctól hogy küldött meghivót ,igen tisztelet érte,szerimtem jó a bithorló igaz az én nagy vágyam a diaboló!
2010. aug. 25. 09:37
 9/9 A kérdező kommentje:
vagyis diabló
2010. aug. 25. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!