Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A T-onlineos email címem...

A T-onlineos email címem megtarthatom valahogy, miután megszüntetem a telekomos előfizetésemet, vagy az mindenképp megszűnik?

Figyelt kérdés
Szeretnék Vodafonera (UPCre) váltani, de sok helyen a T-onlineos emailem van megadva, és nem szeretném mindenütt megváltoztatni. Valahogyan megtarthatnám akár fizetség ellenében, vagy muszáj megtartani a telekomos otthoni előfizetését a használatához?

2021. jún. 20. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem tarthatod meg, gyakorlatilag lehet velük egyezkedni, hogy hozzámigrálják az e-mail címet egy Telekomos rokon vagy barát előfizetéséhez, de továbbra is te használod. Nekem így maradt meg, hogy a testvérem előfizetéséhez lett hozzárendelve.
2021. jún. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aztán majd jön a hoppáré, mikor spamküldés miatt korlátozzák az emailt és nem tudja az MT-t, amihez az email migrálva lett, és valahogy nem akarja elhinni az ügyintéző, hogy a csillamponi@t-online.hu email Gipsz Jakab nevén van, de Kőműves Kelemenné használja, aki én vagyok, Gipsz Jakab a sógorom és hát nem tudom a személyes adatait se, anyóspajtás lánykori nevéről is csak annyi van meg, hogy Ica néni.


De amúgy segítsen már rajtam, ez van leadva mindenhol, munkát keresek, miegymás... Tudja hogy van ez.


Ha nem a te szolgáltatásodon van az email, műszakilag rendben van, működni fog. Viszont ha egyszer is olyan ügyintézőhöz kerülsz, aki szabálykövető és az azonosítási folyamatot kőkeményen betartja mondjuk jelszóváltoztatásnál, te meg semmit nem tudsz, akkor úgy marad minden és nem segíthet. Pl spam korlátozás feloldáshoz vírusírtás + jelszóváltás. Jelszót meg puszira senki nem fog módosítani, te meg nem tudsz, mert aki átvette az emailt, biztos nem adta meg a telekom fiókhoz a jelszavát, meg amúgy is, a kétlépcsős azonosítás miatt kiküldött kód sms-ben/emailben nem férsz hozzá - mert nem a te szolgáltatásod.

2021. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaj, kettes, mekkora hülyeségeket hadoválsz itt össze-vissza, látszik, hogy gőzöd sincs sem a Telekomról, sem a levelezőkiszolgáló rendszerükről.


Spam korlátozás... vírusírtás... két lépcsős azonosítás+SMS Telekom e-mail fióknál...


Édes Istenem...!

2021. jún. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!